Ana SayfapopZeynep Bastık'ın ilk albümü yakında yayınlanıyor

Zeynep Bastık’ın ilk albümü yakında yayınlanıyor

Pop müziğin yetenekli isimlerinden Zeynep Bastık, katıldığı bir programda ilk albümünün hazırlıklarının tamamlanma aşamasında olduğunu söyledi. 

Zeynep Bastık, YouTube’da yayınlanan “İbrahim Selim’le Bu Gece” programına katıldı. Aslen İzmirli olan şarkıcı, İstanbul’a geliş süreciyle ilgili olarak, “Bu söyleyeceğimi pek çok arkadaşımın da destekleyeceğini düşünüyorum. İzmir’deyken İstanbul için çok ürkütücü bir imaj yaratılıyordu. ‘Orası kurtlar sofrası’ denilerek sürekli bir negatif algı yaratılıyordu. Ancak ben geldikten sonra çok travmatik şeyler yaşadığımı söyleyemem. Bunda elbette Murat Dalkılıç ve ekibinin de payı büyüktür benim açımdan.” dedi. Bu sözleriyle Bastık, Murat Dalkılıç’a vefasını bir kere daha dile getirdi.

“Yaptığın cover’lardan keşke benim şarkım olsaydı dediğin bir şarkı oldu mu?” sorusuna hiç düşünmeden, “Tarkan’ın “Gitti Gideli” şarkısı keşke benim olsaydı” dedi.

En büyük hayallerinden birinin müzikal yapmak olduğunu söyleyen Bastık, bir yıldır üzerinde çalıştığı ilk albümünün birkaç ay sonra çıkacağını belirtti. 15 yaşında Anadolu Ateşi dans grubuyla sahneye çıktığını anlatan genç şarkıcı, şarkılarının kliplerinde bol bol dans ettiğini de ifade etti.

Zeynep bastik banner

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR