Ana SayfapopZeynep Bastık'ın Zeynodisco albümü yayında

Zeynep Bastık’ın Zeynodisco albümü yayında

Pop müziğin yetenekli isimlerinden Zeynep Bastık, uzun zamandır hazırlıklarıyla uğraştığı ilk albümü Zeynodisco‘yu bugün yayınladı. 

Zeynep Bastık, ilk albümü Zeynodisco‘nun haberini Instagram’da “Hadi dans edelim!” notuyla birlikte verdi.

Sanatçı, albüm hakkında şunları söyledi:

“Eveet… İlk albümüm Zeynodisco yayında! Hislerimi kelimelere dökmenin çok zor olacağını düşünüyorum ama ne kadar mutlu ve rahatlamış olduğumu da söylemem lazım.. Bu albüm, içimdeki diğer Zeynepleri keşfettiğim, sınırlarımı zorladığım, kendimle yarıştığım, duygulardan duygulara koştuğum günler ve gecelerle dolu. Yolculuğumda bana şahane partnerlik ve yol arkadaşlığı eden, tüm benliğini ve müzikal becerisini ortaya döken, şarkıları birlikte inşa ettiğim, tüm süreci birlikte yaşadığım, hayallerimin ve heyecanlarımın böylesine birleştiği çok değerli dostum, albümün prodüktörü sevgili Serhat Şensesli’ye en büyük teşekkürü etmek istiyorum..

Ardından, dinlediğim anda vurulduğum ve benim olsun! diye çığlıklar attığım Kalbimi Kırdın’ı hiç düşünmeden al senin olsun diyerek gönlümü bi kez daha fetheden Yasemin Mori’ye, yeni şarkı fikirleriyle evde gezinirken gitarını alıp gelen ve Marlon Brando’yu yaptığımız güzel dostum Emircan İğrek’e, Sana Bayılıyorum sürecinde fikrini almak için mesaj attığım, 5 dk içinde attığı ses kaydına aşık olup yolladığı bölümü şarkıya eklediğimiz canımız Uzi’ye, tüm süreçte yanımızda olan, bizi yüreklendiren, birçok konuda cesaretimizi hatırlatan, şarkıların her birine en ince ayrıntısına kadar kafa yoran ve albümün şekillenmesine en büyük katkıyı sağlayan Tolga Akış’a, emeği geçen tüm arkadaşlarıma, ekibim Hypers’a, uykusuz geçen her gecemize çok teşekkür ederim! Hadi artık dans edelim.”

Zeynep bastik banner

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR