Ana SayfaÖzel Dosya2024'te yeni sezonu gelecek diziler

2024’te yeni sezonu gelecek diziler

Diziler birçoğumuzun bağımlılığı olabilir. Özellikle bazı diziler var ki “yok ben sevmedim” diyenler yok sayılacak kadar az. İşte 2024’te bu çok sevilen dizilerin büyük bir kısmının yeni sezonu geliyor. Hazırsanız başlıyoruz!

Henüz hiçbiri için net bir tarih verilmemiş olsa da en azından biliyoruz ki bu yıl içerisinde!

“House Of The Dragon” sezon 2

“Game Of Thrones”un paralelinde ilerleyen “House Of The Dragon”un ilk sezonu, beklentilerin çok ötesine geçmişti. İkinci sezonun da aynı derecede etkileyici olması bekleniyor gibi görünüyor. Fragmanda Emma D’Arcy’nin canlandırdığı Rhaenyra Targaryen, “Tanrılar arasında, akrabalar arasında yaşanan savaş kadar iğrenç bir savaş yoktur ve ejderhalar arasındaki savaş kadar kanlı bir savaş da yoktur” diyerek dökülecek çok kanın işaretini veriyor.

1034596 2138076802

“The Boys” sezon 4

Bol bol küfüre maruz kaldığımız ama çok da sevdiğimiz “The Boys” yeni sezonu ile geri dönüyor. Geçen sezonla eş zamanlı yayınlanan “Gen V”nin olaylarından sonra, “The Boys” dünyasında ne olacağı merak konusu.

the boys 1599827224

“The Bear” sezon 3

İlk iki sezonu ile bizi ziyadesiyle geren dizi “The Bear”ın yeni sezonu büyük merak konusu Bir de kabul edelim ki Calvin Klein reklamından sonra izlemeyenin bile izleyeceği bir diziye dönüştü “The Bear”. Geçen sezonun açılış gecesiyle sona erdiğini hatırlarsınız; bu, mutfak açısından bir başarıydı. Bakalım üçüncü sezonda bizi nasıl bir kaos bekliyor?

sizzling snaps of the bears jeremy allen white 062123 01 e55e18a8681d43edb9e3c6e5e3121d0a

“The Umbrella Academy” sezon 4

Dördüncü sezon için uzun bir bekleyiş oldu -neredeyse iki yıl- ama sonunda “The Umbrella Academy” son sezonuyla geri dönüyor. Son sezonda güçlerini kaybettiler ve kendilerini farklı bir evrende buldular, bu yüzden bu sezonun onları hayatta kalma mücadelesinin ele alınacağı aşikar.

 

“Squid Game” sezon 2

“Squid Game” geçtiğimiz yıllarda resmen Cadılar Bayramı kostümlerini domine etti. İkinci sezon bu yıl nihayet geliyor.

squid-game

“Stranger Things” sezon 5

Hollywood’daki grevler derken epeydir beklediğimiz “Stranger Thing”s bir kez daha geri dönerken, uzun süredir cevaplanmayan soruların cevaplanması da tabii ki bekleniyor. Fakat bir söylentiye göre 2025’e de kalabilirmiş yeni sezon…

jenerik müzik

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR