Ana SayfaEtkinliklerAkasya Tamirane sezonu açıyor

Akasya Tamirane sezonu açıyor

Türkçe pop müziğin yetenekli seslerinden Müge Zümrütbel, 18 Eylül Cumartesi günü Akasya Tamirane sahnesinde olacak. 

Anadolu yakasında Akasya içerisinde, Zuhal Müzik işbirliği ile, Avrupa yakasında ise Uniq İstanbul içerisinde üç tarafı ormanlarla çevrili mekanında sizleri ağırlayan Tamirane, iyi müzik ve iyi yemek ile ruhları tamir ediyor.

Zerrin Özer, Nilüfer, Sertab Erener gibi büyük seslere vokalistlik yaptıktan sonra ilk albümü Sevgili’yi çıkaran Müge Zümrütbel, 18 Eylül Cumartesi günü Tamirane Akasya’da, eğlenceli performansı ve kendine özgü yorumuyla en güzel pop şarkılarını seslendiriyor olacak.

Geçtiğimiz yıl dinleyiciyle buluşan Fikret Şeneş Şarkıları albümünde “Baksana Talihe” isimli şarkıyı seslendiren Müge Zümrütbel, albüm vokalleri, reklam müzikleri, dizi ve program jenerikleri, tiyatro ve film müzikleri de seslendiriyor. Türkçe pop, doğudan balkanlara her bölgeden yöresel ezgiler, latin, caz, opera, müzikal gibi çeşitli türlerden geniş bir repertuvara sahip olan Müge Zümrütbel, Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Arnavutça, Rusça dillerinde şarkılar da söylüyor.

Bu etkinliğe girişte PCR testi ya da aşı karnenizi göstermeniz gerektiğini ekleyelim.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR