Ana SayfaEtkinliklerAlper Maral ve Mert Topel “Control Voltage Project” ile Akbank Sanat’ta

Alper Maral ve Mert Topel “Control Voltage Project” ile Akbank Sanat’ta

Deneysel müzik türlerinde gerçekleştirilen çalışmaları ‘Keşifler’ bölümü aracılığıyla dinleyiciyle buluşturan Akbank Sanat 30. Yıl Konserleri Alper Maral ve Mert Topel’in “Control Voltage Project” albüm lansmanıyla başlıyor.

Akademik çalışmalarıyla coğrafyamızda döneminin en önemli ses kaşiflerinden biri olan Alper Maral ve uzun yıllardır müzik sahnesinde farklı müzisyenlerle iş birlikleri yapıp ilk solo albümü “Serendipity”yi de 2017’de yayınlayan çok yönlü müzisyen Mert Topel’in uzun soluklu iş birliği “Control Voltage Project” dinleyenleriyle Akbank Sanat sahnesinde buluşacak. İlk edisyonuyla 2015 yılında “Control Voltage” adıyla yayınlanan ortak albüm, 2020 yılında Müstesna Records etiketiyle plak formatında raflardaki yerini almıştı.

Akbank Sanat 30. Yıl Konserleri kapsamında gerçekleşecek ‘Keşifler’ konserleri deneysel müzik çalışmalarını müzik severlerle buluşturmayı amaçlayan bir seri. Bu değerli seri de Maral ve Topel gibi iki özel ismi bir araya getiren “Control Voltage Project”in lansman konseriyle başlayacak. 28 Ocak Cumartesi Akbank Sanat’ta gerçekleşecek konserin biletlerine Biletix adresinden ulaşmak mümkün.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR