Ana SayfaEtkinliklerBu hafta sinemalarda vizyona girecek filmler

Bu hafta sinemalarda vizyona girecek filmler

Cadılar Bayramı klasiği olarak “Halloween” konseptli filmlerden merakla beklenen “The Woman King”e bu hafta sinemalarda vizyona girecek yapımlar arasından seçtiklerimiz.   

Halloween Ends

Michael Myers ve Laurie Strode‘un hikayesi bu filmle tüyler ürpertici şekilde doruğa ulaşıyor. “Halloween Ends”, geçen yıl vizyona giren “Halloween Kills” filminden dört sene sonra gelişen olayları konu ediniyor. Ve tabii ki başrolde korku filmlerinde izlemeyi sevdiğimiz Jamie Lee Curtis‘i izliyoruz.

Hara

Atalay Taşdiken‘in yazıp yönettiği, Serkan Ercan, Nehir Erdoğan, Zeynep Erkekli ve Dolunay Soysert’in rol aldığı “Hara”, sevdiği atın satılması ve ebeveynlerinin ayrılığıyla mücadele eden bir kızın yaşadıklarını konu ediyor.

The Woman King

Başrolünü Viola Davis‘in üstlendiği ve Gina Prince-Bythewood‘un yönettiği “The Woman King”, Dahomey Krallığı’nın tamamı kadınlardan oluşan askeri birliği Agojie’nin hikayesini izleyiciyle buluşturuyor.
La Croisade
Fransız sinemasının dikkat çeken isimlerinden Louis Garrel‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu “La Croisade”da Abel ve Marianne 13 yaşındaki oğullarının Afrika’daki gizli bir ekolojik projeyi finanse etmek için evdeki eşyaları sattığını fark ediyor ve olaylar gelişiyor.
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR