Ana SayfaEtkinliklerBu hafta sinemalarda vizyona giren filmler

Bu hafta sinemalarda vizyona giren filmler

2023 yılının ikinci ayını geride bırakırken 24 Şubat haftasında sinemalarda vizyona giren toplam beş film arasında ikisi öne çıkıyor.

“Ant-Man and the Wasp: Quantumania”

Marvel evreninin sevilen kahramanlarından Ant-Man yeni filmiyle sinemalara dönüyor. Kendi adını taşıyan serinin üçüncü filmi olan “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” ile birlikte Scott Lang karakteri toplam “Avengers” serisi içinde beşinci kez sahne almış olacak. Kahramanın hikayesinin en kritik dönemlerinden birine odaklanan filmin, serisinin önceki filmlerine nazaran daha ciddi ve dramatik bir tona sahip olduğunu şimdiden söylemek mümkün. Filmde süper kahramanı bir kez daha Paul Rudd canlandırırken yönetmenlik koltuğu da yine Peyton Reed‘e emanet.

“Lamborghini: The Man Behind the Legend”

Daha çok yapımcılığıyla tanınan ve senaryosuna imza attığı “Crash” ile Oscar kazanan Bobby Moresco bu kez yönetmenlik koltuğuna geçiyor. Kariyerine traktör üretimiyle başlayan İtalyan otomobil mucidi Ferruccio Lamborghini’nin hayat hikayesini anlatan “Lamborghini: The Man Behind the Legend” bu hafta ülkemizde vizyona giriyor. Tüm varını yoğunu inandığı işe yatırarak bugün bildiğimiz dev markayı yaratan ünlü mucidi filmde Frank Grillo canlandırıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR