Ana SayfaEtkinliklerBu hafta sinemalarda vizyona giren filmler

Bu hafta sinemalarda vizyona giren filmler

Mart’ın ilk haftasını sinemaya giderek değerlendirmek isteyenler için vizyonda merakla beklenen devam filmlerinden, Oscar adayı filmlere uzanan zengin bir seçki bekliyor.

“Creed III” | “Creed III: Efsane Devam Ediyor”

Sylvester Stallone’un kült serisi “Rocky” hikayesine 2015 yılında yeni bir başlangıç yapan “Creed” üçüncü devam filmiyle karşımızda. “Creed III” artık kendini ispatlayıp boks dünyasındaki yerini sağlamlaştıran Adonis Creed’in eski bir çocukluk arkadaşının çıkıp kendisine meydan okumasıyla gelişen olaylara odaklanıyor.

“Living” | “Yaşamak”

1952 yılında usta Japon yönetmen Akira Kurosawa’nın Tolstoy’un “İvan İlyiç’in Ölümü” adlı romanından esinlenerek çektiği klasik filmi “Ikiru” yıllar sonra İngilizce bir yeniden çevrime kavuşuyor. Senaryosunda Kazuo Ishiguro’nun imzası bulunan “Living” bu seneki Oscar ödüllerinde adaylık kazanan başrol oyuncusu Bill Nighy’nin performansıyla öne çıkıyor.

“A Man Called Otto” | “Hayata Rövaşata Çeken Adam”

İsveçli yazar Fredrik Backman’ın 2012 tarihli çok satan aynı adlı romanından uyarlanan 2015 yapımı “En man som heter Ovede İngilizce dilinde bir yeniden yapıma kavuşan bir diğer film. Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı film İsveç’teki hikayeyi ABD sınırlarına taşıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR