Ana SayfaEtkinliklerCazla şifa buluyoruz: Bozcaada Caz Festivali

Cazla şifa buluyoruz: Bozcaada Caz Festivali

Bozcaada Caz Festivali, düzenlenecek konserlerin yanı sıra birçok etkinlik içeren Keşif programıyla da dikkat çekiyor. 

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Bozcaada Caz Festivali, üç gün boyunca gerçekleşecek atölye, panel, yürüyüş, gösterim, konser, tadım gibi çeşitli alanlarda 50’yi aşkın etkinliğin yer aldığı Keşif programı ile şifa temasını öne çıkarıyor.

Keşif programının açılışı Emre Erbirer kürasyonunda, “Güncel Meseleler, Yeni Olasılıklar” başlığı altında toplanan etkinliklerle gerçekleşecek. Ses tasarımcısı ve araştırmacı Dr. Oğuz Öner ise ”Bir Adanın Ses Anatomisi” başlıklı yürüyüşte katılımcıları kendi ritimlerini ve ses manzaralarını yaratmak için kentsel bir ses yolculuğuna çıkaracak. “Müzik Alanında Kızkardeşlik” paneli ise müzik sahnesinde fırsat eşitsizliğini, bu alanda aktivist söylemleri olan kurumlar çerçevesinden inceleyecek.

Festivalde yer alan Akustikhane: Yeni Yerli Pop-Up Konserleri ise dinleyicileri yeni müzisyenlerle buluşturacak. Katılımcılarını hem zihinsel hem bedensel arınma ve gelişime davet eden Keşif programı kapsamında Erdinç Çatak ile Kendine Has tadım atölyesi de sizleri gastronomik bir yolculuğa çıkaracak.

Festivalde bunların yanı sıra sevdiğiniz sanatçılarla bir arada onların şarkılarını mırıldanabileceğiniz buluşmalar, kundalini yoga, pilates atölyeleri ve daha birçok etkinlik bulunuyor. Keşif programının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

26-27-28 Ağustos’ta Bozcaada’da gerçekleşecek olan Bozcaada Caz Festivali beş duyuya birden hitap eden bu dopdolu programıyla sizleri bekliyor.  

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR