Ana SayfaEtkinliklerCoachella 2023 ayağınıza geliyor! Festival YouTube üzerinden yayınlanacak

Coachella 2023 ayağınıza geliyor! Festival YouTube üzerinden yayınlanacak

Dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olan Coachella bu sene 14-23 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek 2023 edisyonunda ilk kez tüm sahneleriyle YouTube üzerinden yayınlanacak.

Kuzey Amerika kıtasının en kampsamlı müzik ve sanat festivali Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali için çok az bir zaman kaldı. YouTube bugün yaptığı açıklamayla 14-23 Nisan tarihleri arasında iki hafta sonu boyunca sürecek olan 2023 Coachella festivalinin 6 sahnesini birden yayınlayacağını duyurdu. Geçtiğimiz sene düzenlenen festivalde yalnızca 3 sahnenin YouTube üzerinden izlenebildiği festival bu yıl Kaliforniya’da düzenlenen etkinliğe katılamayacak tüm dünyadan müzikseverlere ulaşabilecek.

Bad Bunny, Gorillaz, Blackpink, Frank Ocean ve Björk gibi dev isimlerin sahne alacağı bu yılki festivale iki haftadan az bir süre kalmışken gelen müjdeli haberle heyecan daha da arttı. Yayınladığı açıklamada “İster evinizde, ister yurtdışında, isterseniz arkadaşlarınızla bir partide olun, Coachella’nın YouTube kanalını açıp performansları canlı bir şekilde izleyebileceksiniz” diyen YouTube, canlı yayınları kaçırmanız halindeyse gecenin son performansının ardından konserleri yeniden yayınlamaya başlayacaklarını belirtti. Bu senenin başında şirketin Coachella’yla 2026 yılına dek sürecek bir yayın ve içerik ortaklığı anlaşması imzaladığı duyurulmuştu. Siz de festivale fiziki katılım gösteremiyorsanız arkadaşlarınızla birlikte istediğiniz yerden festivale katılmak üzere planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz!

Coachella 2023

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR