Ana SayfaEtkinliklerDayanışma Sahnesi’nden öğrencilere destek

Dayanışma Sahnesi’nden öğrencilere destek

30 Mart’ta birçok ünlü müzisyeni deprem felaketinden etkilenen bölgelere yardım amacıyla Zorlu PSM sahnesinde bir araya getiren Dayanışma Sahnesi 2200 öğrenciye kaynak oluşturmayı hedefliyor.

DasDas, İhtiyaç Haritası ve Zorlu PSM’nin güçlerini birleştirerek organizasyonunu üstlendiği Dayanışma Sahnesi, yaşadığımız deprem felaketinin ardından dayanışma ve birliktelik duygusunu sahneye taşıyor. Her koltuğun bir öğrencinin eğitim desteğine dönüşeceği etkinlik YouTube ve diğer çevrimiçi platformlar üzerinden canlı olarak da izlenebilecek. Ayrıca, Robotel Derneği iş birliğiyle depremden bedensel olarak zarar gören en az yüz çocuğa da destek olunacak.

30 Mart günü gerçekleşecek Dayanışma Sahnesi’nde Antakya Medeniyetler Korosu, Adamlar, Athena, Aylin Aslım, Bedük, BEGE, Büyük Ev Ablukada, Can Bonomo, Ceren Gündoğdu, Deniz Tekin, Duman, Ersay Üner, Evdeki Saat, Gazapizm, Gökhan Türkmen, Hayko Cepkin, Kenan Doğulu, Koray Candemir, Korhan Futacı, Mengene, Mert Demir, mor ve ötesi, Nova Norda, Özge Fışkın, Pentagram, Sertab Erener, Şevval Sam ve Zuhal Olcay sahneye çıkacak.

Etkinlik günü sahnede olamayan ve dayanışmaya   destek vermek isteyen yerli ve yabancı birçok sanatçının   da video yoluyla bağlanarak destek olacağı Dayanışma Sahnesi’nin bilet satışları passo.com.tr üzerinden devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR