Ana SayfaEtkinliklerDeprem bölgesi için 30 Mart’ta Dayanışma Sahnesi’ne!

Deprem bölgesi için 30 Mart’ta Dayanışma Sahnesi’ne!

DasDas, İhtiyaç Haritası ve Zorlu PSM, bir araya gelerek depremden etkilenen herkesin ihtiyaçlarına katkıda bulunabilmek adına 30 Mart’ta birçok ünlü sanatçının katılacağı Dayanışma Sahnesi etkinliğini gerçekleştireceklerini duyurdu.

Ülkemizi yasa boğan deprem felaketinin ardından dayanışma ve birliktelik duygusunu sahneye taşımak amacıyla DasDas, İhtiyaç Haritası ve Zorlu PSM güçlerini birleştiriyor. Üç kurum, 30 Mart günü gerçekleşecek Dayanışma Sahnesi isimli etkinlikle deprem bölgesindeki ihtiyaçların karşılanmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Etkinlikte Adamlar, Athena, Bege, Büyük Ev Ablukada, Can Bonomo, Ceren Gündoğdu, Ceza, Deniz Tekin, Duman, Ersay Üner, Evdeki Saat, Gazapizm, Gökhan Türkmen, Hayko Cepkin, Jakuzi, Kenan Doğulu, Koray Candemir, Mert Demir, mor ve ötesi, Nova Norda, Pentagram, Sertab Erener, Şevval Sam ve daha birçok sanatçının sahne alacağı açıklandı.

Zorlu PSM’de fiziksel olarak ve oturmalı düzende gerçekleşecek etkinliğin tüm geliri afet bölgesindeki eğitim materyalleri ve eğitim alanında oluşacak diğer ihtiyaçların karşılanabilmesi adına doğrudan İhtiyaç Haritası’na aktarılacak. Etkinliğe katılmadan destek olmak isteyenler ₺500, ₺1.000 ve ₺10.000 değerinde üç kategoriden bilet alabilecekken, etkinliğe katılım hakkı sağlayan bilet ₺5.000 değerinde. Dayanışma Sahnesi etkinliğinin biletlerini Zorlu PSM gişelerinden ve Passo’dan satın alabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR