Ana SayfarockDorock XL Venue'nün aralık programı açıklandı

Dorock XL Venue’nün aralık programı açıklandı

İstanbul’un yeni konser mekanı Dorock XL Venue 27 Aralık’ta Leprous, 2 Aralık’ta Pentagram, 3 Aralık’ta Cem Adrian, 4 Aralık’ta Zeynep Bastık, 11 Aralık’ta Michelle Gurevich’i ağırlayacak.

Dorock XL Kadıköy, Dorock XL Heavy Metal ve Dorock XL Rooftop’ın ardından zincirin yeni üyesi; Dorock XL Venue, Taksim Fitaş Pasajı’nın birinci katında kapılarını açtı.

Taksim’de sınırları aşan bir konser salonuyla yıl boyunca birbirinden muhteşem sanatçılara ev sahipliği yapacak olan Dorock XL Venue’de; 27 Kasım’da Leprous, 1 Aralık’ta Adamlar, 2 Aralık’ta Pentagram, 3 Aralık’ta Cem Adrian, 4 Aralık’ta Zeynep Bastık, 11 Aralık’ta Michelle Gurevich konserleri olacak.

ADAMLAR

PENTAGRAM BANNER copy

Sabah saat 9’da açılıp gece saat 05:00’e kadar hizmet verecek olan mekan; 1.100 metrekare alana ve 350 kişilik oturma kapasitesine sahip. Sunduğu geniş ve ferah alanla Dorock XL Rooftop, etkinlikler için de yeni bir alternatif yaratacak.

Dorock XL, Fitaş Pasajı’nın teras katında açtığı Rooftop ve 1. Katında açtığı konser mekanı ‘Venue’nün ardından yakında yeni sürprizlerle de karşınıza çıkacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR