Ana SayfaYeniEdis, Can Bonomo, Kalben ve dahası Volkswagen Arena'da

Edis, Can Bonomo, Kalben ve dahası Volkswagen Arena’da

UNICEF Türkiye Milli Komitesi, Türkiye’deki çocukların ihtiyaçlarıyla ilgili farkındalık ve kaynak yaratmak üzere özel bir konser organize ediyor: UNICEF Umut Konseri. UNICEF UMUT Konseri, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde 29 Mart’ta Volkswagen Arena’da UNICEF’in Türkiye’deki çalışmaları yararına gerçekleşecek.

Konserde gönüllü olarak sahne alacak olan Barbaros, Can Bonomo, Cecilia Krull, Edis, Gökçe Bahadır &Burak Sevinç, Kalben, Karsu, Mabel Matiz, Mehmet Erdem, Özgün, Sertab Erener ve Yalın’ın UNICEF Umut Konseri için seçtiği şarkılar bu geceye özel olarak senfonik notaya dökülüyor. Bu özel gecenin sunuculuğunu ise yine gönüllü olarak Ceyda Düvenci üstleniyor.

canbonokalben 1

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde, Şef Hasan Niyazi Tura yönetiminde gerçekleşecek konserin tüm geliri UNICEF’in Türkiye’deki her çocuğun kaliteli eğitime erişmesi için yaptığı çalışmalara aktarılacak.

KerkiSolfej organizasyonuyla, Biletix – Pozitif – Volkswagen Arena ve Pasion Turca katkılarıyla 29 Mart Pazar günü saat 19.30’da Volkswagen Arena’da gerçekleşecek konserin biletleri Biletix üzerinden satışa sunuluyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR