Ana SayfaEtkinliklerEğlence garantili Cheerz Festival

Eğlence garantili Cheerz Festival

24-25 Eylül’de düzenlenecek olan Cheerz Festival’da sahne alacak isimler açıklandı! Bizden söylemesi biletler tükenmeden alın, çünkü harika isimler geliyor! 

Eylül ayı festival ayı demek ve en güzeli bu yıl yepyeni bir festivale kavuşuyoruz: +1 Sunar: Cheerz Festival. 24-25 Eylül’de Life Park’ta düzenlenecek festivalde sahne alacak isimler bugün açıklandı ve bizlere eski günlerdeki festival havasını yaşatma garantisini şimdiden vermiş oldu.

Festival, yabancı indie rock gruplarını, ünlü DJ’leri ve bağımsız müzisyenleri üç farklı sahnede müzikseverlerle buluşturacak.

+1 Sunar: Cheerz Festivali’nin müzik gazetecisi, radyocu Barış Akpolat ile Joker pub’larının yaratıcısı ve sahibi Volkan Tangör hostluğunda gerçekleştirilen lansmanda açıklanan line-up’a göre, festivalin ana sahnesinde; İskoçyalı indie rock grupları Franz Ferdinand ve Belle and Sebastian, Fransız Nouvelle Vague, İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, Münihli disco/house grubu Moullinex ve Türkiye’nin önemli elektro-saykodelik müzik topluluğu Islandman gibi ünlü sanatçılar yer alacak. Yan sahnelerde performans sahneleyecek isimler ise şöyle: Omar Dahl, NU, Thylacine, Paax Tulum, Veleyle, Menachem 26, Omerar Nanda, Headwaters, Gaia Ekho, MT Axel, Madrigal, Nova Norda, Evdeki Saat, KÖFN, Gülinler, Tuğçe Şenoğul, Brek ve Alaca.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR