Ana SayfaEtkinliklerErtelenen ve iptal olan konserler

Ertelenen ve iptal olan konserler

6 Şubat’tan bu yana sancılarını hissetmeye devam ettiğimiz büyük deprem felaketi ülkedeki her alanı olduğu gibi müzik sahnelerini de etkiledi. Deprem bölgesine yardım amacıyla düzenlenen birçok etkinliğin yanı sıra birçok konser de ertelendi ya da iptal oldu. Önümüzdeki günlerde gerçekleşeceği duyurulmuş yerli ve yabancı birçok konserle ilgili son gelişmeleri sizler için derledik.

(Aşağıda yer alan, akibetleri organizatörleri tarafından resmi açıklamayla duyurulmuş etkinlik haberlerine eklemeler ve yeni gelişmeler oldukça bu içeriği güncelleyeceğiz.)

  • Türkçe alternatif rock müziğin sevilen grubu Adamlar’ın 1 Mart’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleştirilmesi planlanan konseri program değişikliği sebebiyle 12 Nisan tarihine ertelendi.
  • Tekno sahnesinin sevilen DJ’lerinden İsveçli Adam Beyer’in 3 Mart’ta Volkswagen Arena’da gerçekleştireceği etkinlik ileri bir tarihe ertelendi.
  • 3 Mart’ta, Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne’nin 34. etkinliğinde sahne alacak Türkçe punk rock grubu Second’ın “Second ve Dostları” başlıklı konseri de 5 Mayıs’a ertelendi. Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleşecek etkinlik için halihazırda alınmış olan biletler yeni tarihinde geçerli olacak.
  • Danimarkalı doom metal grubu Saturnus’ün Türkiye’de vereceği ilk konser olma özelliği taşıyan 4 Mart’ta Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleşecek etkinliği iptal edildi.
  • Dans müziğinin dünyadaki önde gelen isimlerinden Bonobo’nun “Fragments Live Tour” kapsamında 9 Mart’ta Volkswagen Arena’da gerçekleşmesi planlanan konseri ileri bir tarihe ertelendi. Etkinliğin yeni tarihi Volkswagen Arena tarafından kısa süre içinde açıklanacak.
  • Resa Saffa Park sahne ismiyle tanınan Norveçli müzisyen ve oyuncu Theresa Frostad Eggesbø de Türkiye’deki ilk konserini 9 Mart’ta Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleştirmeyi planlıyordu. “SKAM” ve “Ragnarok” dizileriyle tanınan sanatçının konseri daha sonra açıklanacak ileri bir tarihe ertelendi.
  • The Ringo Jets, yeni albümleri “Radio Ringo”nun ilk konseri için 14 Mart akşamı Zorlu PSM %100 Studio sahnesine çıkmaya hazırlanıyordu. Konser, program değişikliği sebebiyle 25 Mart tarihine ertelendi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR