Ana SayfaEtkinliklerİstanbul'a yeni bir sahne: Frankhan kapılarını açıyor!

İstanbul’a yeni bir sahne: Frankhan kapılarını açıyor!

İstanbulluların yeni uğrak mekanı olacağını düşündüğümüz Frankhan, nisan ayında “Friends of Frankhan” performans serisiyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Şehrin en canlı semtlerinden Karaköy’de yepyeni bir performans merkezi olarak kapılarını açacak olan Frankhan ile buluşmamıza çok az kaldı. İstanbullu sanatseverlerin etkinlik takvimlerinde vazgeçilmez bir durak olmayı amaçlayan mekan “Friends of Frankhan” başlığıyla sahnelenecek performans serisiyle müzik dolu bir açılış vadediyor. 

Karaköy sahilinde yer alan mekanda, 7 Nisan’da Berlin çıkışlı DJ Habibi Funk’ın performansıyla başlayacak olan seri, 8 Nisan’da Mansur Brown & Zeitgeist Freedom Energy Exchange ve 14 Nisan’da Oden & Fatzo’yu sahnesinde ağırlayacak. 15 Nisan’da Kai Campos ile dansa doyulacak bir gece bizleri beklerken 28 Nisan’da serinin son performansında acid caz, elektronik müzik ve caz füzyonundan etkilenen funk müzik DJ’yi ve yapımcısı Kamaal Williams sahnede olacak.

İki adet performans salonu ve yeni ses teknolojisiyle dikkat çeken Frankhan, farklı sanat ve performans dallarına ev sahipliği yapabilecek bir tasarıma sahip. Ayrıca tasarımında sürdürülebilir ve insanı merkezine alan mekan, konuklarına kim olduklarından bağımsız bir şekilde kendilerini ait hissedip eğlenebilecekleri yeni bir kültür sanat durağı olma hedefinde. Siz de Frankhan ile tanışmak istiyorsanız önümüzdeki ay gerçekleşecek ilk etkinliklerin biletlerini şimdiden Passo ve Bugece‘den satın alınabiliyor bile.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Frankhan (@frankhan.istanbul)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR