Ana SayfaEtkinlikler+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali 29-30 Temmuz’da Parkorman’da

+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali 29-30 Temmuz’da Parkorman’da

Salon İKSV’nin sınırlarına sığmayıp, iyi müziği Beyoğlu’ndaki evinden doğanın içine taşıdığı +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali bu yıl 29-30 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

İKSV’nin geçtiğimiz sene ilk kez düzenlediği +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali bu yaz da müzikseverleri Parkorman’da buluşturacak. Geçtiğimiz yıl 20 bine yakın seyirciyi ağırlayan festival bu yaz yine iki gün sürecek ve 29-30 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. Festivalde sahne alacak yerli ve dünyaca ünlü sanatçılar ise şimdiden heyecan yaratıyor.

Festival, ilk gününde sahnede ‘elektronik bir aydınlanış’ deneyimi sunan Satori, soul-funk’ın sevilen ismi L’Impératrice, elektro-pop’a yeni bir soluk getiren Agar Agar, Sylvie Kreusch ile küresel müzik sahnesinde adını duyuran Emir Taha; ikinci gününde Jon Hopkins, pek sevdiğimiz Büyük Ev Ablukada, daha önce de ülkemizi ziyaret eden WarhausStill Corners ve Tsar B’yi ağırlayacak.

+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali biletleri 17 Mart Cuma sabahı genel satışa çıkacak. Lale Kart sahipleri ise 15-16 Mart tarihleri içinde öncelikle satıştan faydalanabilecekler.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salon İKSV (@saloniksv)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR