Ana SayfaÖzel DosyaGossip Girl sevenlerdenseniz bu öneriler kaçmaz

Gossip Girl sevenlerdenseniz bu öneriler kaçmaz

Netflix tüm dünyada “Gossip Girl”ü bir kez daha ön plana çıkardı. Blake Lively (Serena) ve Penn Badgley (Dan) arasındaki ilişki bile magazin siteleri tarafından yıllar sonra yeniden gündeme getirildi. 

6 sezon süren ve dünyanın her tarafından geniş bir izleyici kitlesine sahip olan “Gossip Girl” gibi sürükleyici, yer yer duygusal, yer yer uçuk kaçık gençlik dizilerini sizler için derledik.

Elite

Üç orta/orts alt sınıf gencin İspanya’da saygın bir özel okuldan burs teklif edildiğinde, büyük bir kültür çatışması ortaya çıkar. Ancak bu can sıkıcı rakip olma ilişkisi bir cinayete yol açınca işler karanlık bir hal alır.

The Bold Type

“Sex and the City”nin eğlenceli küçük kardeşi diyebileceğimiz “The Bold Type”, Serena van der Woodsen’ın tamamen onaylayacağı cinsten modaya uygun bir ekip barındırıyor. Dizide, kadın dergisinde çalışan üç yakın arkadaşın, kariyerlerini kişisel hayatlarıyla dengeleyerek, bir dizi karmaşık sorunla başa çıkmalarını izliyoruz.

One Tree Hill

“One Tree Hill”, “Gossip Girl”ün öncüsü diyebiliriz. Dizi, iki üvey kardeş arasındaki gelişen ilişkiye odaklanan, lise yıllarını geçirmeye çalışan etkileyici ana karakterleri içeriyor. Ayrıca, arkadaşlıkların iniş çıkışları ve hayatın zorlukları ele alıyor.

Pretty Little Liars

Birbirinden uzaklaşmış beş lise arkadaşı, “A” takma adını kullanan anonim bir kaynaktan gelen gizemli ve tehditkar mesajlar alınca tekrar bir araya gelir. Bu her şeyi bilen karakter, kesinlikle sizi “Gossip Girl”ü blog düşündürecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR