dergy?

spot_img
Ana SayfaHaftanın Şarkısı

Haftanın Şarkısı

Edis- Martılar

Edis, yeni şarkısı "Martılar"ın söz ve müziği Emrah Karakuyu’ya, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait parçası için, “Pandemi, karantina, virüs derken, sadece evlere değil, içimize de kapandık. Tam da bahar kapımızdayken, bu şarkı hem içimizi açacak hem de ruh halimizi düzeltecek” demişti. "Martılar" YouTube trendlerde de 6 numara oldu. 

Ekin Beril- Körkütük

"Körkütük"ün söz ve müziği Ekin Beril’e ait. Düzenleme ise sanatçının daha önce de pek çok çalışmasına imza atmış olan Playjoy’a ait. Elektronik müzik harmanıyla dikkatleri üzerine çeken Ekin Beril, yeni single’ı “Körkütük”ün şarkı sözleri ve melodisiyle duygusal yanını dinleyicilere sunuyor.

Kalben feat. Teoman – Robot Kozmonot

Söz ve müziği Kalben Sağdıç imzalı olan şarkının düzenlemesi de İlker Deliceoğlu'na ait. Şarkının animasyon klibi ise Hakan Sorar, Ahmet Rüstem Ekici imzalı. "Robot Kozmonot", Kalben ve Teoman'ın birlikte seslendirdikleri ilk şarkı olma özelliğini taşıyor.

Ufuk Beydemir- Hiç

Kayıtları 2021 ocak ayında Kadıköy Erekli-Tunç stüdyosunda gerçekleştirilen “Hiç” elektronika alt yapıları ve pop-rock sounduyla farklı bir Ufuk Beydemir şarkısı. Şarkı aynı zamanda sanatçının son albümü Kristal Oda'dan sonraki ilk yeni şarkı.

Evdeki Saat- Hiç Uyanmasam

Alternatif sahnenin güçlü kalemlerinden Evdeki Saat, "Hiç Uyanmasam" adını verdiği yeni single'ını yayınladı.  "Hiç Uyanmasam"ın söz, müzik ve düzenlemesi Eren Alıcı'ya klibin yönetmenliği ise Mali Ergin'e ait. 

Lara Di Lara- Çok Yakınken

Lara Di Lara'nın yeni şarkısı "Çok Yakınken"in söz ve müziği sanatçıya ait. Şarkının prodüktörlüğünü Levni üstlenirken, klibin yönetmen koltuğunda da Irmak Altıner oturdu.

Dolu Kadehi Ters Tut- Islansın

Sözü,müziği ve aranjesi Dolu Kadehi Ters Tut imzası taşıyan “Islansın” adlı şarkının klip yönetmenliğini Mürsel Oğulcan Ava üstlendi.

Tepki – Menekşe

Tepki, Şehir Efsanesi albümünün ikinci klibini "Menekşe" şarkısına çekti. Klibin yönetmenliğini ise ünlü rapçinin eşi Asya Köksalözkan üstlendi.
Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR