dergy?

spot_img
Ana SayfaHaftanın Şarkısı

Haftanın Şarkısı

Lil Zey, Rosalie- 80 Kere

Türkçe rap kulvarının son dönemdeki en dikkat çeken isimlerinden biri olan Lil Zey, “80 Kere” için güçlerini Rosalie. ile birleştirdi.

Anıl Piyancı- Ateşe Verdik

Anıl Piyancı'nın yeni single'ı "Ateşe Verdik" bugün yayınlandı. Sözleri Anıl Piyancı müziği Can Volkan, Direnç, Trapbois imzası taşıyan "Ateşe Verdik"in sözleri ise şöyle...

Ozbi- Gece Görüşü

Rap sahnesinin sevilen isimlerinden Ozbi'nin sözleri kendisine müziği Orçun Ayata'ya ait olan yeni şarkısı "Gece Görüşü" yayınlandı.

Son Feci Bisiklet- Çikolata

Alternatif rock sahnesinin sevilen ekiplerinden Son Feci Bisiklet, yeni şarkıları “Çikolata”yı yayınladı. Söz ve müziği Arda Kemirgent’e ait olan şarkının düzenlemesinde grup üyelerinin de imzası var.

Melek Mosso- Hayatım Kaymış

Pop dünyasının en iyi seslerinden biri olan Melek Mosso, yeni şarkısı "Hayatım Kaymış"ı yayınladı. Söz ve müziği Kutup Ata Tuncer’e, aranjesi Ersay Üner’e, mix’i Genco Ari’ye, vokal/mix Zafer Karayazgan’a ve mastering’i Selim Topsakal’a ait şarkının klibi Murat Joker yönetmenliğinde çekildi.

Aspova- Kobay

Rap sahnesinin yetenekli MC'lerinden Aspova, "Kobay" adını verdiği yeni şarkısını dinleyicilerle buluşturdu. Aspova'nın yeni şarkısı "Kobay"ın söz, beat, mix ve mastering'i Aspova imzası taşıyor. Gitarlar ise Mert Çalışkan'a emanet.

KÖFN- Kalbimde

KÖFN'ün kendi deyimleriyle "inanılmaz iddialı" yeni albümü ROCKSTAR'ın çıkış parçası ''Kalbimde'', Radyotör etiketiyle yayınlandı. "Kalbimde"nin sözleri Salman Tin, düzenlemesi BKE imzalı.

Nil Karaibrahimgil- Diskotek

Nil Karaibrahimgil, "Diskotek" adını verdiği yeni single'ını yayınladı. "Diskotek"in sözleri Nil'e müziği de Nil Karaibrahimgil ve Ezgi Özkan'a ait.  Karaibrahimgil, "Çünkü içimizdeki diskonun sesini açmanın zamanı gelmişti. Kalbimiz gibi ritim tutanımız varken, dım tıs diyerek neden kendi diskomuzu yaşamayalım ki?" diyerek paylaştığı "Diskotek"in lirik videosu da Uğurcan Ataoğlu, Talip Özer, Yaşam Tüzün imzalı. 

DJ Sivo feat Ceza, Gazapizm- Baskın

DJ Sivo'nun Griot albümünde bulunan "Baskın" şarkısı Ceza ve Gazapizm'i bir araya getirdi. İşte "Baskın"ın sözleri...

Emir Can İğrek- Çiftetelli

Emir Can İğrek, söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Yiğit Avcı'ya ait olan yeni şarkısı "Çiftetelli"yi Hype Music etiketiyle yayınladı. Şarkının ilginç klibi de son dönemde çektiği kliplerle adından söz ettiren yönetmen Melih Kun imzası taşıyor.

Sena Şener- Benimle Yan

Her tarza yakışan sesiyle gündemde olan Sena Şener, bu kez rock tınılarını daha yoğun hissettiğimiz "Benimle Yan"ı Pasaj Müzik etiketiyle yayınladı.  Sena Şener'in yeni şarkısının söz ve müziğinde kendi imzası bulunuyor. Aranjelerde ise Efe Demiral'ın imzasını görüyoruz. 

Feride Hilal Akın, Doğuş Çabakçor- Deprem Gibi

Türkçe pop müziğin sevilen isimlerinden Feride Hilal Akın ve Doğuş Çabakçor, güçlerini "Deprem Gibi" için birleştirdi. Söz ve müziği Gizem Duman imzalı olan "Deprem Gibi"nin aranjesi Doğuş Çabakçor'a ait. Şarkının kısa bir filmi andıran klibinin yönetmen koltuğunda oturan isim ise. Silvyo Behmoaras. "Deprem Gibi" DMC etiketiyle dinleyiciyle buluştu.
Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR