Ana SayfaHaftanın Şarkısı

Haftanın Şarkısı

Motive- “Masal”

Rap dünyasının yıldız isimlerinden Motive, 7 şarkılık yeni albümü 22'yi bugün yayınladı. Motive'nin albümünden "Masal" şarkısının sözleri de huzurlarınızda. 

Evdeki Saat – Sarmaşık

Alternatif pop sahnesinin yetenekli isimlerinden Evdeki Saat, yeni şarkısı "Sarmaşık"ı yayınladı. "Sarmaşık"ın söz ve müziği Eren Alıcı imzalı. 

Sena Şener- Çok Geç Kaldın

Alternatif sahnenin başarılı müzisyenlerinden Sena Şener, "Çok Geç Kaldın" adını verdiği yeni single'ını Pasaj Müzik etiketiyle yayınladı. 

Yaşlı Amca- Evleniyor

Alternatif sahnenin başarılı ekiplerinden Yaşlı Amca, yeni şarkıları "Evleniyor"u bugün dinleyicileriyle buluşturdu. "Evleniyor"un söz ve müziği Artun Özoğlu'na düzenlemesi ise Yaşlı Amca'ya ait.

Mavi Gri- Dünyanın En Güzel Kızı

Alternatif sahnenin sevilen ekiplerinden Mavi Gri yeni single'ları "Dünyanın En Güzel Kızı"nı yayınladı. İşte şarkının sözleri...

mor ve ötesi’nden yeni şarkı: ‘Forsa’

Türkçe rock müziğin sağlam kalelerinden mor ve ötesi, uzun bir zaman sonra yeni single'ları "Forsa"yı yayınladı.  mor ve ötesi, yeni şarkılarını ilginç bir sosyal medya...

Kendimden Hallice- Üzülmeye Nereden Başlasak?

Türkiye’nin başarılı alternatif müzik gruplarından Kendimden Hallice, yeni şarkısı “Üzülmeye Nereden Başlasak?”ı Universal Music Türkiye etiketiyle bugün yayımladı.

Lil Zey, Kozmos – Geçmişi Sil

Sözleri Lil Zey ve Kozmos, müziği Kozmos imzalı olan "Geçmişi Sil" Street Soul! Entertainment etiketiyle bugün yayınladı. İşte "Geçmişi Sil"in sözleri...

Norm Ender- Kediler Aslan Olmaz

Rap müziğin köklü isimlerinden Norm Ender, yeni şarkısı "Kediler Aslan Olmaz"ı bugün yayınladı. Norm Ender'in (Ender Eroğlu) yeni şarkısı "Kediler Aslan Olmaz"ın söz, müzik ve prodüktörlüğü Norm Ender'e ait. Düzenlemede ise Ender'le birlikte Nurettin Çolak imzasını görüyoruz. "Kediler Aslan Olmaz" yayınlandığı anda YouTube trendler listesinde de 7 numaraya çıktı.

Hedonutopia- Siyahı Makbul

Alternatif sahnenin üretken ekipleri Hedonutopia, yeni albümleri Nergist'ten yayınladıkları ilk singl'ları "Siyahı Makbul"le karşımızda. İşte Hedonutopia'nın yeni şarkısı "Siyahı Mekbul"un sözleri...

Kahraman Deniz- Gelirim

Kahraman Deniz yeni single'ı "Gelirim"i yayınladı. Ruha dokunan şarkılar yapan sanatçının yeni şarkısının söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Ateş Berker Öngören'e ait.

Perdenin Ardındakiler- Her Gece

Alternatif sahnenin sevilen ekibi Perdenin Ardındakiler, yeni şarkıları "Her Gece"yi yayınladı. Şarkının sözleri Doruk Ereşter, müziği Direnç imzası taşıyor. 

EN ÇOK OKUNANLAR