Ana SayfaEtkinliklerHarbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda destek konserleri

Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda destek konserleri

Teoman, Göksel, Redd, Gripin ve daha birçok sanatçı 8-20 Nisan tarihleri arasında Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda destek konserleri düzenliyor. Konserlerden elde edilecek gelir depremzede kız öğrencilerin eğitim bursları için kullanılacak.

Yaşadığımız deprem felaketi sonrası müzik dünyasından bölgenin ihtiyaçları için yardım etkinlikleri düzenlenmeye devam ediyor. İBB Kültür AŞ’nin düzenlediği organizasyonda programda yer alan etkinliklerden elde edilen gelir, İstanbul Vakfı’nın “Büyüt Hayallerini” isimli projesine bağışlanacak. Proje aracılığıyla İstanbul’a gelmiş depremzede üniversiteli kız öğrencilere eğitim bursu olarak kullanılacak.

10 Nisan Pazartesi akşamı gerçekleşecek Redd konseriyle başlayacak etkinlik serisi boyunca alanlarının sevilen isimleri olan birçok müzisyen Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu sahnesine çıkacak. Gripin, Teoman ve Göksel başta olmak üzere etkinliğe katılacak isimlerden bazılarıysa şöyle: Rubato & Mehmet Erdem, Tan Taşçı, Can Güngör, Dilhan Şeşen, Deniz Tekin, In Hoodies, Nova Norda, Korhan FutacıKardelen ve dahası… Etkinliklerin detayları için Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu ve İBB Kültür AŞ‘nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR