Ana SayfarockHarun Tekin ve Koray Candemir'den "Şakalı Akustik"

Harun Tekin ve Koray Candemir’den “Şakalı Akustik”

Mor ve Ötesi solisti Harun Tekin ve kariyerine solo olarak devam eden Koray Candemir, “Şakalı Akustik” etkinliğini online olarak 6 Eylül’de gerçekleştirecek.

Türkçe rock sahnesinin iki sevilen ismi, Harun Tekin ve Koray Candemir, 6 Eylül’de My Open Stage aracılığıyla dinleyicileriyle online olarak buluşacak.

Aynı işi yapan ve ortak tutkulara sahip iki arkadaş. Sevdikleri şarkıları çalıyor, birbirlerinin şarkılarını seslendiriyor ve şarkı aralarında uzun uzun, rahat rahat sohbet ediyorlar. Koray Candemir ve Harun Tekin’in 2014’ten beri hep yok satan gösterisi “Şakalı Akustik” 6 Eylül Pazar akşamı My Open Stage sahnesinde. Yine birbirlerinin şarkılarına dadanacaklar, yine sevdikleri şarkıları söyleyecekler, yine evdeymişçesine sohbet edecekler, ayrıca bu sefer interaksiyonu da başka bir seviyeye taşıyacaklar ve şu cümlenin hakkını verecekler: Muhtemelen daha önce hiç böyle bir şey izlemediniz!

Etkinliğin bilet fiyatı 44 TL.

Online etkinliğe My Open Stage web sitesinde bulunan Hesabım sayfasındaki linke tıklayarak katılabilirsiniz. Etkinliğin giriş şifresi 5 haneli referansınızdır.

Ef0HD sXgAM9oXB
BANNER 3
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR