Ana SayfaÖzel DosyaHeyecanla beklenen 8 "Star Wars" projesi

Heyecanla beklenen 8 “Star Wars” projesi

Ewan McGregor’un Obi-Wan Kenobi olarak dönüşünden “The Mandalorian”ın üçüncü sezonuna, yapım aşamasındaki tüm “Star Wars” projelerini derleyip topladık. 

Disney+‘ın ülkemizde yayına başlamasıyla genişleyen “Star Wars” evrenine dair daha da heyecan duyar olduk. Her gün yeni bir yapımın çekimlerine başlandığına dair birçok haber alıyoruz. Peki bizi önümüzdeki dönemde hangi “Star Wars” yapımları bekliyor?

“Andor”

Tony Gilroy tarafından yaratılan Disney+ dizisi “Andor”da, Diego Luna asi casus Cassian Andor rolünü yeniden canlandırmaya hazırlanıyor. “Andor”, “Star Wars Rogue One”dan beş yıl öncesinde yaşananları, imparatorluğa karşı filizlenen isyanı konu ediniyor. Genevieve O’Reilly‘nin Mon Mothma olarak geri döneceği dizide, Stellan Skarsgård, Forest Whitaker, Adria Arjona, Fiona Shaw, Denise Gough ve Kyle Soller da rol alıyor. Dizi 21 Eylül’de Disney+’ta yayında!

“Ahsoka”

“Return of the Jedi”da yaşanılanlardan beş yıl sonrasına odaklanan “Star Wars: Ahsoka”, Ahsoka Tano‘nun maceralarını konu ediniyor. “The Mandalorian”ın spin-off’u olan dizide, Mary Elizabeth Winstead, Ivanna Sakhno ve Natasha Liu Bordizzo başrolde yer alıyor. Hayden Christensen ise Anakin Skywalker rolünü yeniden canlandıracak. Dizinin ilk bölümünün 12 Mart 2023’te yayınlanması planlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR