Ana SayfaEtkinliklerİstanbul’un tarihi iskelelerinde Deniz Havası konserleri başladı!

İstanbul’un tarihi iskelelerinde Deniz Havası konserleri başladı!

İBB Kültür’ün, yapılan restorasyon çalışmalarının ardından birer kültür-sanat mekanı haline getirilen ve İstanbul Boğazı’nın iki yakasında bulunan tarihi iskelelerde Deniz Havası başlıklı konser serisi başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İBB Kültür etkinlikleri kapsamında gerçekleştireceği etkinlikler aracılığıyla İstanbullular şehrin tarihi mekanlarında ücretsiz şekilde kültür ve sanatla buluşuyor. Bu tarihi mekanların en güzel örneklerinden bazıları da Boğaz’ın her iki yakasında da bulunan ve geçirdikleri restorasyonlarla birer etkinlik mekanı haline gelen iskeleler. Nisan ayında birçok söyleşinin gerçekleşeceği tarihi iskelelerde aynı zaman Deniz Havası başlıklı konserler de İstanbullularla buluşuyor.

30 Nisan’a kadar sürecek “Deniz Havası” etkinlikleri kapsamında Tarihi Moda İskelesi’nde 15 Nisan Cumartesi günü Melis Danişmend ve 16 Nisan Pazar günüyse Ezgi Aktan dinleyicileriyle buluşacak. Katılım için rezervasyon ya da bilet uygulaması gerektirmeyen etkinlikler için İBB Kültür’ün web sayfasını takip edebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR