Ana SayfaEtkinliklerIstanbul Fringe Festival, 5. yılında!

Istanbul Fringe Festival, 5. yılında!

Her yıl olduğu gibi Türkiye’den ve dünyadan alternatif işleri, İstanbul’un farklı yapılardaki sanat mekanlarında seyirciyle buluşturan performans sanatları festivali Istanbul Fringe Festival, bu yıl 16-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Türkiye’den ve yurt dışından tiyatro, dans, performans disiplinlerinden işleri İstanbul’un farklı noktalarında katılımcılarla buluşturan Istanbul Fringe Festival, 5. edisyonu için programını açıkladı. Festival, 21 gösteri, 6 atölye, paneller ve partilere ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Belçika, Birleşik Krallık, İsrail, İtalya, Hollanda, Hindistan, Japonya, Kanada ve Yunanistan olmak üzere 10 ülkeden ekipleri ağırlayacak festivalin gerçekleşeceği mekanlar arasında Arter, Barış Manço Kültür Merkezi, BeReZe Gösteri Evi, Caddebostan Kültür Merkezi, Çıplak Ayaklar Dans Akademisi, DasDas, ENKA Sanat, Fişekhane, Hope Alkazar, Kadıköy Belediyesi Alan Kadıköy, Karga, Sakıp Sabancı Müzesi ve Tuhafier yer alıyor. Performans sanatlarını şehrin farklı noktalarına ulaştırmayı amaçlayan festivalin, kamusal alanda gerçekleşecek ücretsiz etkinlikleri de ilerleyen günlerde duyurulacak.

Festivalde yer alacak etkinliklerin detaylarına buradan ulaşılabiliyor.

Biletler satışta

Istanbul Fringe Festival’ın biletleri tiyatrolar.com.tr üzerinden ulaşılabilir halde. Tam biletler 250 TL, öğrenci biletleri ise 150 TL’den satın alınabilirken, 1 Eylül’e kadar geçerli olacak erken dönem kampanyası kapsamında, bir kez daha ikinci bilete %50 indirim uygulaması bulunuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR