Ana SayfaEtkinliklerİstanbul Komedi Festivali 5 Kasım – 3 Aralık tarihlerinde bizlerle

İstanbul Komedi Festivali 5 Kasım – 3 Aralık tarihlerinde bizlerle

Geçtiğimiz yıl yaklaşık 100 bin izleyiciyi ağırlayan İstanbul Komedi Festivali bu yıl 5 Kasım – 3 Aralık tarihlerinde bizlerle.

Alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, İstanbul Komedi Festivali’nin 6. yılında da komedinin kalbi İstanbul’u kahkahalarla donatmaya hazırlanıyor. Festivalin programı ise yakında açıklanacak. Altıncı kez düzenlenecek olan İstanbul Komedi Festivali, yerli & yabancı mizahın usta isimlerinin katılımıyla, 5 Kasım – 3 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Festival, bu yıl da 7’den 70’e her yaş grubundan izleyiciye şehrin dört bir yanında, birbirinden keyifli zengin bir takvimle kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Yarım asırdan fazladır, New York, Toronto, Londra, Edinburgh, Boston, Brooklyn, Leicester, Auckland, Melbourne gibi dünyanın çekim merkezi olmuş şehirlerinde gerçekleştirilen komedi festivallerinin Türkiye’deki öncüsü İstanbul Komedi Festivali geçtiğimiz yıl 33 gün boyunca, 30 ayrı mekanda, 200’den fazla etkinlikte, 666 sanatçıyı sahnede ağırlarken, yaklaşık 100 bin izleyiciye ulaştı ve kahkaha dolu unutulmaz anlar yaşattı. Bu sene bizleri neler beklediğini merak ediyoruz!

İstanbul Komedi Festivali

 

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR