Ana SayfaEtkinliklerJimi Hendrix’in kardeşi Leon Hendrix Türkiye turnesi için geliyor

Jimi Hendrix’in kardeşi Leon Hendrix Türkiye turnesi için geliyor

27 yıllık kısa hayatına sığdırdığı 3 stüdyo ve 1 konser albümü ile rock tarihine damga vuran Jimi Hendrix’i 3 şehri kapsayan bir turne ile hem de öz kardeşi Leon Hendrix eşliğinde anıyoruz!

Rolling Stone dergisinin yaptığı “Dünyanın En İyi 100 Gitaristi” listesinde birinci seçilen Jimi Hendrix Show turnesinde Jimi Hendrix’in öz kardeşi Leon Hendrix grubu Fulvio Feliciano Band ile sahne alacak ve Jimi Hendrix’in unutulmaz şarkılarını çalıp seslendirecekler.

Leon Hendrix’e eşlik edecek Fulvio Feliciano Band geçtiğimiz yıllarda Avrupa’nın büyük şehirlerinde gerçekleşen “The Spirit Of Woodstock” turnesinde Jimi Hendrix’in şarkılarını ustalıkla çalan gitarist Fulvio Feliciano tarafından kuruldu. Gitarda Fulvio Feliciano, davulda Pino Liberti (Uli John Roth, Vinnie Moore) ve basta Marco D’Angelo’nun yer aldığı Fulvio Feliciano Band izleyen herkesten tam puan alıyor.

2012 yılında İstanbul ve Ankara’da unutulmaz iki konser veren Leon Hendrix & Fulvio Feliciano Band bu kez turnelerine İzmir’i de ekliyor ve 3 şehre geliyor.

Turne Programı

6 MART – İSTANBUL IF  PERFORMANCE HALL

7 MART – İZMİR SOLD OUT PERFORMANCE HALL

8 MART – ANKARA MİLYON PERFORMANCE HALL

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR