Ana SayfaEtkinliklerKaleo 3 Temmuz'da Küçükçiftlik Park'ta

Kaleo 3 Temmuz’da Küçükçiftlik Park’ta

Ülkemizde de oldukça sağlam bir hayran kitlesine sahip olan İzlandalı rock grubu KALEO, ilk İstanbul konserini 3 Temmuz’ 2022’de Küçükçiftlik Park’ta verecek. 

İsimlerini Hawaii dilinde ‘ses’ anlamına gelen KALEO’dan alan grup, Epifoni organizasyonuyla 3 Temmuz 2022 tarihinde Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak.

Solistliğini kendine has güçlü vokaliyle dikkat çeken karizmatik JJ Julius’un üstlediği KALEO, son albümleri Surface Sounds’un 2022 dünya turnesi ‘Fight or Flight Tour’ kapsamında ilk kez ülkemizde olacak. Turnenin tüm dünyada aynı anda İstanbul’da da satışa çıkan kısa sürede tükenmesi beklenen biletlerine Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

Grammy adayı olan ‘No Good’, ”All the Pretty Girls’ Grey’s Anatomy, Riverdale gibi onlarca popüler dizide kullanılan ‘Way Down We Go’ gibi şarkıların parlaması ile kısa sürede küresel olarak 1 milyarın üzerinde dinlenmeye ulaşan, Londra’dan Moskova’ya uzanan biletleri tükenen konserler veren KALEO, dünya çapında bir fenomen olduğunu kanıtladı.

ROLLING STONES’UN ÖN GRUBU OLDULAR 

Klasik rock ve blues rock esintileriyle süsledikleri müzikleri, heyecan verici canlı performanslarıyla tanınan KALEO, Coachella, Lollapalooza ve Bonnaroo gibi önemli festivallerde sahne aldı, Rolling Stones stadyum konserlerinin açılış grubu olarak özel olarak seçildi.

KALEO, kesintisiz 3 yıllık bir tur programını tamamladığından beri, Julius Son stüdyoda grubun merakla beklenen devam albümü üzerinde çalışıyordu. KALEO’nun ikinci albümü – Surface Sounds – 23 Nisan 2021’de yayınlandı. “I Want More” ve “Break My Baby”nin şimdiden hit olduğu albümün dünya turnesinde İstanbul’un da eklenmesi büyük heyecan yarattı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR