Ana SayfarapKhontkar, KÖK$VL ve Maw 22 Ocak'ta Küçükçiftlik Park'ta

Khontkar, KÖK$VL ve Maw 22 Ocak’ta Küçükçiftlik Park’ta

Renkli ve özgün tarzıyla trap müziğin başarılı ismi Khontkar, Türkçe mumble rap’in öncüsü KÖK$VL ve yeteneğiyle rap dinleyicilerinin dikkatini çeken MAW, 22 Ocak’ta KüçükÇiftlik Park’ta.

2 Ocak 2022 Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde gerçekleşecek konserde, klişeleşmiş rap müziğe yeni bir soluk getiren Khontkar renkli tarzı, bitmek bilmeyen sahne enerjisi ve hit şarkılarıyla unutulmayacak bir performans için sahnede yerini alacak. Eğlence dozu yüksek sahne performanslarıyla adından sürekli söz ettiren başarılı rapçi, 2015’ten bu yana Nobodi, 100, RedKeyImmortalGang ve son olarak PLA4: THE VISION adlı 4 albüm çıkardı. Khontkar; Zengin, Beamer Boi, Trap Kont 2.5 gibi çok ilgi gören tekli ve EP’leriyle de yükselişini sürdürüyor.

KüçükÇiftlik Park’ta aynı akşam sahne alacak bir diğer isim ise Türkçe mumble rap’in öncüsü Eren Köksal, nam-ı diğer KÖK$VL olacak. 2003’te rap müzikle tanışan ve zaman içinde evrilen tarzıyla mumble rap serüvenine 2017’de başlayan KÖK$VL, geliştirdiği teknikleriyle ilgi gördü ve 2018’de Khontkar’ın PLAA3 adlı mixtape albümünde Sopamı Em şarkısıyla yer aldı. Milyonlarca dinlenen ilk teklisi Umut’un ardından 2019’da IN THE HOOD adlı albümünü çıkaran KÖK$VL, bir yandan teklilerini yayımlamaya bir yandan da Khontkar, Fornicras gibi isimlerle işbirliklerine devam ediyor.

Konserin açılışını ise, özellikle 2021 yılında peş peşe çıkardığı teklileri büyük ilgi gören 2001 doğumlu genç müzisyen MAW yapacak. Kendini bildi bileli hip-hop kültürüyle iç içe olan MAW Sen, KARAMBOL, yokSUN, HOTEL gibi milyonlarca dinlenmeye ulaşan şarkılarıyla ve müzikal yeteneğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR