Ana SayfapopMabel Matiz kış turnesine 14 Şubat'ta başlıyor

Mabel Matiz kış turnesine 14 Şubat’ta başlıyor

Mabel Matiz 2022 Kış Turnesi, 14 Şubat Pazartesi akşamı Volkswagen Arena’da sevgililer gününe özel şarkılarıyla başlıyor.

Dinleyicisi tarafından “modern çağın ozanı” olarak nitelendirilen, yorumcu ve müzisyen Mabel Matiz 2022 Kış Turnesine, 14 Şubat Pazartesi akşamı Volkswagen Arena’da sevgililer gününe özel şarkılarıyla başlıyor.

Alkış toplayan vokal performansı ve özenle hazırlanmış canlı aranjeleriyle tanıdığımız Mabel Matiz, bu sene de yenilenen sahne tasarımı ve her bir kendi alanında önemli isimlerden oluşan orkestrası ile dinleyenlerini farklı duygularla dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ‘Hanfendi’ şarkısı ile her kesimden beğeni toplayan, sadece dijital platformlarda bir haftada toplam 2,5 milyonu aşkın dinleme alan Mabel Matiz’in, KerkiSolfej organizasyonunda gerçekleşecek iki aylık konser takvimi ise şöyle;

14 Şubat İstanbul, Volkswagen Arena / 19 Şubat Gaziantep, Mavera KSM / 25 Şubat Ankara, Congresium / 11 Mart İzmir, Kaya Thermal & Convention / 16 Mart Konya, Grand Hotel / 18 Mart Kayseri, Erciyes Kültür Merkezi / 19 Mart Mersin, Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi / 31 Mart İstanbul, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi.

mabelmatiz-afiş2_11zon

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR