Ana SayfaEtkinliklerModa Sahnesi’nden Dayanışma Konseri

Moda Sahnesi’nden Dayanışma Konseri

Müzik sahnesinin farklı alanlarından birçok müzisyen, tüm geliri deprem bölgelerine bağışlanmak üzere gerçekleştirilecek olan Dayanışma Konseri için Moda Sahnesi’nde bir araya geliyor.

Müzik dünyası, yaşadığımız büyük deprem felaketinden etkilenmiş bölgelere yardım için çalışmaya devam ediyor. Şimdiye kadar bizim de duyurmaya devam ettiğimiz birçok yardım konseri organize edildi ve edilmeye devam ediyor. Depremin etkilediği afet bölgelerinin ihtiyaçları için düzenlenen dayanışma etkinliklerine Moda Sahnesi de bir yenisini ekledi.

HOOD Base ortaklığındaki organizasyonda farklı müzik türlerinden birçok başarılı sanatçıyı bir araya getirecek olan Dayanışma Konseri, 9 Mart Perşembe günü Moda Sahnesi’nde gerçekleşecek. Saat 16:00’da başlayacak konserler gece yarısına kadar devam edecek. Tüm geliri depremden etkilenen afet bölgelerine aktarılacak olan etkinlikte Aga B, Baba Sad, Birileri, Cahit Berkay, Can Güngör, Ceylan Ertem & Cenk Erdoğan, Chromas Choir, Güneş Özgeç, In Hoodies & Yasemin Özler, Lara Di Lara, Nilipek., Nova Norda, Paptircem, Parham A.G & Şehir Çocukları, Samet Çiçek, Second, Selin Sümbültepe, Selût, Simge Pınar, Sufle ve SUH.EYL sahne alacak.

Etkinliğe fiziksel olarak katılımda bulunmadan da ₺50 değerindeki dayanışma biletini alarak organizasyonun toplayacağı yardıma katkıda bulunabilirsiniz. Bunun dışında konsere katılım hakkı sağlayan ₺100, ₺250, ₺500 ve ₺1.000 değerinde olan dört farklı kategoriden de yardımda bulunmak istediğiniz miktarı seçerek etkinliğe katılabilirsiniz. Ayrıca Moda Sahnesi’nin fuaye alanında kurulacak “Dirsek Teması Tasarım Pazarı”nda yerel tasarımcı ve sanatçıların üretimlerini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinliğin biletleri Biletinial’da satışa çıktı: Biletinial

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HOOD Base (@hood_base)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR