Ana SayfaÖzel DosyaÖlüm bizi ayırana dek: ünlülerin uzun ilişkileri

Ölüm bizi ayırana dek: ünlülerin uzun ilişkileri

Her daim göz önünde olmanın dezavantajlarından biri hiç şüphesiz ki atılan her adımın tüm dünya ile paylaşılması olsa gerek. Bu makyajsız bir haliniz de olabilir, markete giderken özensiz kıyafetiniz de ya da aldığınız kilolar! Ama ünlülerin en çok mercek altına alındığı zamanlar genelde ilişkileri ilgili olaylar oluyor. Magazinin en sevdiği konu genelde ayrılık ve yeni ilişki haberleri oluyor. Gelin biz hatırı sayılır süredir beraber olan ünlülerin uzun ilişkilerine bir göz atalım.

Tom Hanks & Rita Wilson

1984 yılında “Bosom Buddies” çekimlerinde tanışan ve 1988 yılında evlenen ikili tam olarak 34 yıldır beraber. Bu arada ikili pandeminin başlarında, bizler henüz tüm dünya olarak şaşkınken salgına yakalanan -duyduğumuz- ilk ünlülerdendi. Oldukça da ciddi geçirmişlerdi.

Tom Hanks & Rita Wilson

Jay-Z & Beyoncé

Henüz 18 yaşındayken Jay-Z ile tanışan Beyoncé, bundan bir yıl sonra Jay-Z ile sevgili oluyor. 25 yaşından önce evlenmeme kararı olan Beyoncé 2008 yılında Jay-Z ile evleniyor ve dile kolay 16 yıldır evliler ve 24 yıldır beraberler.

Beyonce & Jay-z

David & Victoria Beckham

Herkesin kendi soyadını yazarken Victoria Adams yerine Beckham yazmış olmamız kimilerinin dikkatini çekecektir. Ama bu aslında tamamen kendi tercihi, ünlü Spice Girls artık bir Adams değil, bir Beckham. Hem de uzun yıllardır. 1997 yılında tanışıyorlar ve 1999 yılında evleniyorlar. İşte bir uzun ilişki daha, onlar da 23 yıldır evli olan çiftlerden.

victoria & David Beckham

Hugh Jackman & Deborah-lee Furness

Birçoğumuzun “Wolverine” ile aşık olduğu Hugh Jackman, Deborah-lee Furness ile 25 yıldır evli.

Ölüm bizi ayırana dek: ünlülerin uzun ilişkileri

Sting & Truide Styler

Sting ve Trudie Styler 1992 yılında evleniyorlar. Yani tam 30 senedir beraberler. “Uzun ilişkiler” deyince akla gelmemesi imkansız bir ikili.

8af9ab8ae2064acd4d0f9ed6b0143416

Julia Roberts & Danny Moder

İkili 2000 yılında “The Mexican” filminin çekimlerinde tanışıyorlar. Filmin kameramanlarından olan Danny Moder ile tam olarak 20 yıldır evli.

Julia & danny

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR