Ana SayfaEtkinliklerOzbi ve Yaşlı Amca'dan JoJo'da online konser

Ozbi ve Yaşlı Amca’dan JoJo’da online konser

100 binin üzerinde müziksevere ulaşan online konser ve etkinlik platformu JoJo, 15 Ocak Cuma Ozbi ve 17 Ocak Pazar Yaşlı Amca konserlerine ev sahipliği yapıyor.

JoJo bu hafta sonu Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden rap müziğini tiyatral bir tarz ile yorumlayan Ozbi’yi ve Yaşlı Amca’yı ağırlayacak.

Her özelliği en ince ayrıntısına kadar düşünülerek geliştirilen JoJo; konsere gitmenin keyfini online’da da yaşamak ve sevdikleriyle birlikte eğlenmeyi özleyen ve dinlemekten büyük keyif aldığı sanatçıların canlı performanslarını sahnenin önünden izliyormuş gibi hissetmek isteyenler için iyi bir seçenek.

Kullanıcılar online görüntülü odalarına arkadaşlarını ve sevdiklerini davet ederek ya da tek tek başına da JoJo’da konser izleyebiliyor. JoJo platformuna üye olan kullanıcılar, online konser ve etkinliklerin tadını sevdikleri ve arkadaşlarıyla ‘’yan yana ve bir aradaymış’’ gibi çıkarabiliyor.

Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ‘’tek bir bilet’’ ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebilecek. Böylece sevdikleri ve şarkılarına yüksek sesle eşlik etmek istedikleri sanatçının konserini, kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde yaşayabilecekler. JoJo’da tekil bilet kategorisi de var.

Detaylar için, https://jojo.live adresine tıklayabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR