Ana SayfaEtkinliklerPentagram'dan mini Türkiye turnesi

Pentagram’dan mini Türkiye turnesi

34 yıllık serüveniyle Türkiye’nin en köklü ve sevilen müzik gruplarından Pentagram, kasım ve aralık aylarında konserler verecek.

Pentagram, ABD’de de yaşayan Demir Demirkan’ın da kısa bir süreliğine ülkeye dönmesiyle birlikte bu konserlerde tam kadro sahne alacak.

20 Kasım’da İzmir Sold Out’ta başlayacak konser serisi 24 Kasım’da Isparta Holly Stone ve 1 Aralık’ta Bursa Jolly Joker’le devam edecek. 2 Aralık Perşembe akşamı Taksim’in yeni konser mekânı Dorock XL Venue’da sahne alacak olan grup, 11 Aralık’taki Kocaeli Hayal Kahvesi konserinin ardından konser serisini 12 Aralık Pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde (BGM) tamamlayacak. Pentagram’ın 2,5 saatlik özel bir setle sahne alacağı Bostancı Gösteri Merkezi konserinde 18 yaş sınırı da bulunmayacak.

PENTAGRAM BANNER copy

YENİ ALBÜMDEN ŞARKILAR DA VAR 

Yıllar içinde bünyesinde birçok müzisyeni ağırlayan grup, gitarlarda Metin Türkcan, Hakan Utangaç, Demir Demirkan; bas gitarda Tarkan Gözübüyük; davulda Cenk Ünnü ve klavyede Ozan Tügen ile sahnede olacak. Konserlerde vokaller Hakan Utangaç, Ogün Sanlısoy, Murat İlkan ve Gökalp Ergen’in kendi dönemlerinden şarkıları söylemesinin ardından tüm solistler birlikte performans sergileyecek. ‘Bir’, ‘Şeytan Bunun Neresinde’ gibi hitlerin ve yakında yayınlanacak yeni albümden ‘Bu Düzen Yıkılsın’ ve ‘Sur’ gibi şarkıların ardından konserler seyircilerin hep bir ağızdan söylediği ‘Sonsuz’ ile kapanırken, müzikseverler unutulmaz bir gece yaşayacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR