Ana SayfaEtkinliklerPozitif’ten “Dayanışma İçin Müzik” konserleri Babylon’da!

Pozitif’ten “Dayanışma İçin Müzik” konserleri Babylon’da!

Pozitif, tüm bilet gelirleri deprem felaketinden etkilenmiş bölgelere bağışlanacak ve 23 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Babylon’da gerçekleşecek “Dayanışma İçin Müzik” adlı yardım konseri serisini düzenleyeceğini duyurdu.

Sahnelerden yardım sesi devam ediyor! Pozitif organizasyonluğunda Babylon’da gerçekleşecek ve mart ile nisan aylarını kapsayacak toplam 13 konsere ev sahipliği yapacak “Dayanışma İçin Müzik” etkinliği duyuruldu. Etkinliğin tüm bilet gelirleri depremden etkilenmiş bölgelerin ihtiyaçları için yardım amacıyla bağışlanacak. Birçok farklı müzik türünden sevilen sanatçıların sahne alacağı etkinlik aynı zamanda İKSV’nin “Deprem Bölgesi Enstrüman Destek Fonu”na da katkıda bulunacak.

Jakuzi, Palmiyeler, Hey! Douglas, BaBa Zula, Deniz Tekin, Aga B, Cemiyette Pişiyorum ve Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi isimlerin yer alacağı etkinlik için yayınlanan basın açıklanmasında “Bütün ahalimizi ve müziksever misafirlerimizi bu sürecin bir parçası olmak üzere davet ediyoruz ve desteklerini bekliyoruz.” mesajı yer aldı. Etkinliğin biletleri, Biletix ve Mobilet’ten hizmet bedeli eklemesi olmaksızın temin edilebilir.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Babylon (@babylonistanbul)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR