Ana SayfaEtkinliklerPSM Loves Summer 2023'te de dopdolu

PSM Loves Summer 2023’te de dopdolu

PSM Loves Summer tıpkı 2022 yazında olduğu gibi bu sene de müzik severleri mutlu edecek birbirinden güzel konserler barındırıyor.

Haziran, ağustos ve eylül ayında gerçekleşecek konserlerde ülkemizde de çok sevilen yabancı isimler unutulmaz konserler verecekler. 1 Haziran’da Molchat Doma ile başlayan seride haziran ayında hangi isimler yer alacak gelin hızlıca bir göz atalım.

ROISN

7 Haziran – PSM Loves Summer by %100 Müzik: Róisín Murphy

İrlandalı şarkıcı ve söz yazarı Róisín Murphy müzik kariyerine 1990’ların sonunda popüler olan elektronik müzik grubu Moloko’nun solisti olarak başlamıştı. Grupla uluslararası başarılar elde eden Murphy 2005 yılında solo kariyerine odaklandı ve kendine özgü tarzıyla dikkat çeken ve elektronik müzik ile pop, funk ve disko gibi farklı türleri birleştiren şarkılar üretti. Her zaman kendisinden söz ettiren sahne show’uyla buluşmaya can atıyoruz.

Biletler: PASSO

BXTRD

14 Haziran – PSM Loves Summer by %100 Müzik: Baxter Dury

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Baxter Dury, müzik kariyerine 2001 yılında ‘Oscar Brown’ adlı teklisiyle adım attı. O tarihten itibaren, kendine özgü vokal tarzı ve minimalist müziğiyle tanınan bir sanatçı olarak öne çıktı. Genellikle sıradışı ve mizahi hikayeler anlatan Dury, karanlık ve ironik bir tarzıyla İstanbullu dinleyicisine unutulmaz bir konser yaşatacak gibi.

Biletler: PASSO

23 Haziran – PSM Loves Summer by %100 Müzik: Tash Sultana

Tash Sultana tek kişilik bir müzik grubu diyebiliriz. Gitar, klavye, davul ve diğer enstrümanları ustalıkla kullanarak zengin bir müzikal tablo oluşturan Tash Sultana özellikle YouTube videoları ile büyük kitlelere yayılmıştı. Son üretimi “High & Unsteady” ile 2023 yılına hızlı bir giriş yapan Tash Sultana, ‘Jungle’, ‘Notion’, ‘Talk It Out’, ‘Pretty Lady’ gibi sevilen hit’lerini bizlerle buluşturacak.

Biletler: PASSO

MDRT

24 Haziran – PSM Loves Summer by %100 Müzik: Moderat

Modeselektor’un Gernot Bronsert ve Sebastian Szary’siyle Apparat’ın Sascha Ring’inden oluşan, elektronik müziği Berlin’den dünyanın en uzak köşelerine ulaştıran Moderat bir kez daha Zorlu PSM’de.  5 yıllık sessizliklerini 2022’de, “MORE D4TA” ile bozmuştu. Albüm, yirmi yıllarını birlikte müzik yaparak geçirmiş üçlünün tamamen kendilerine ait bir ses ve estetik yakaladıklarını kanıtlıyor.

Biletler: PASSO

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR