Ana SayfaEtkinliklerRobbie Williams ilk kez Türkiye'de

Robbie Williams ilk kez Türkiye’de

Tüm zamanların en popüler gruplarından biri olan Take That’ten ayrılıp başarılı bir solo kariyere imza atan, ülkemizde de çok sevilen Robbie Williams’ı ilk kez Türkiye’de göreceğiz.

Ya da belki herkes göremeyecek çünkü bilet fiyatları dudak uçuklatıyor… Bu yazın en çok konuşulacak konserlerinden biri için 17 Ağustos’ta Lujo Hotel Bodrum’a gelen sanatçının konser biletleri bugün satışta. Erken dönem indirimli biletler 14.300 TL passo.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.

Robbie Williams’a hızlı bakış

25 yıllık solo kariyerine; dünya çapında 85 milyon albüm satışı, İngiltere’de zirveye ulaşan 13 albüm, 14 tekli, 2003 yılında Knebworth’ta 375.000 kişilik 3 konser, swing albümleri, noel albümleri, benzeri görülmemiş tam Brit ödülleri, müzikaller, müzik, sanat, kitap, moda tv ve film alanlarında sayısız işbirliği ve dahasını sığdırmayı başaran Robbie Williams kuşkusuz şu an dünyanın en popüler yıldızlarından.

Konsere gidenleri ‘Rock DJ’, ‘She’s The One’, ‘Feel’, ‘Angels’ ve daha nice sayısız şarkı eşliğinde muhteşem bir müzik ziyafetinin beklediği aşikar.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR