Ana SayfaEtkinliklerBaharda salondayız: Salon İKSV nisan programını açıkladı!

Baharda salondayız: Salon İKSV nisan programını açıkladı!

İstanbullu müzikseverlerin buluşma mekanı Salon İKSV nisan ayında da özel konserlere ev sahipliği yapacak. Salon bu ay Boy Harsher, Barış Demirel, Ishmael Ensemble ve Can Kazaz gibi isimleri sahnesinde ağırlayacak.

Şehrin yıllardır en uğrak canlı performans mekanlarından biri olan Salon İKSV yeni programını duyurdu. Bu yıl 13. yaşını kutlayan Salon sahnesi nisan ayında da biz müzikseverleri müziğe doyuracak. Boy Harsher, RSPC, Ishmael Ensemble, Barış Demirel ve Can Kazaz ile müziğin her köşesinden seslere sahnesinde yer verecek Salon İKSV konserlerinin biletleri 4 Nisan’da satışta olacak.

Eski isimleriyle roadside.picnic olarak tanıdığımız hiphop ikilisi RSPC yeni albümleri “FFF” için düzenleyeceği lansman konserinde Nilipek, Kıvılcım Konca, Çiğ & Oldeaf gibi konuklarıyla birlikte 14 Nisan Cuma akşamı sahnede olacak. 15 Nisan Cumartesi akşamıysa geçtiğimiz ay ikinci albümü “Bi’ Aralar İyiydim”i yayınlayan Barış Demirel’in albüm kutlama konseri Salon’da gerçekleşecek.

Augustus Miller ve Jae Matthews’dan oluşan elektronik müzik ikilisi Boy Harsher iki gece üst üste Salon İKSV sahnesini sallayacak! 27 Nisan Perşembe ve 28 Nisan Cuma tarihlerinde gerçekleşecek konserlerin Cuma biletleri tükendi bile; elinizi çabuk tutmakta fayda var… Son dönemin en sevilen özgün müzisyenlerinden Can Kazaz ise 29 Nisan Cumartesi akşamı hayranlarıyla buluşacak. Nisan ayının son konserindeyse ünlü saksafon sanatçısı Pete Cunningham’ın Bristol’da kurduğu beşlisi Ishmael Ensemble, Garanti BBVA Uluslararası Caz Günü Konserleri etkinliği kapsamında Salon İKSV sahnesinde olacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR