Ana SayfaEtkinliklerSalon İKSV yeni sezonu açıyor

Salon İKSV yeni sezonu açıyor

İstanbul’daki müzik severlerin buluşma noktası Salon İKSV yeni sezonunu 27 Ocak’ta Nekropsi konseriyle açıyor.

13 yıldır İstanbul’un en sevilen canlı performans mekanlarından biri olarak birbirinden yetenekli müzisyenleri sahnesinde ağırlayan Salon İKSV’nin yeni sezonunda hangi isimlerin sahne alacağı belli oldu. 2023 sezonunu 27 Ocak’ta gerçekleşecek Nekropsi konseriyle açacak olan mekan bu sene 13. yaşını kutluyor.

Bugün artık bunca yıl sonra Beyoğlu’nun en önemli müzik duraklarından biri haline gelen Salon İKSV’de önümüzdeki aylarda birçok başarılı sanatçının performansını izleme imkanımız olacak. Nekropsi’nin yanı sıra sezonun ilk açıklanan isimleri arasında Boy Harsher, Derya Yıldırım & Grup Şimşek, Sezer Koç, Lebanon Hanover & Selofan, Bade ve Bon Entendeur yer alıyor.

Konserlerin hepsi için biletlerin genel satışa çıkacağı tarih 20 Ocak Cuma günü saat 10:30. Lale Kart üyeleriyse avantajlı dönem biletlerini bir gün önceden 19 Ocak günü satın almaya başlayabilecekler. Biletler passo.com.tr adresinden, Passo mobil aplikasyonu üzerinden, Passo perakende satış noktalarından ve İKSV gişesinden alınabiliyor. Ayrıntılı bilgiler için Salon İKSV’nin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İşte yeni sezonun açıklanan ilk konserleri ve gerçekleşecekleri tarihler:

27 Ocak, Cuma – Nekropsi
28 Ocak, Cumartesi – Nekropsi
3 Şubat, Cuma – Derya Yıldırım & Grup Şimşek
9 Şubat, Perşembe – Sezer Koç
10 Şubat, Cuma – Bade
17 Şubat, Cuma – Lebanon Hanover & Selofan
19 Mart, Pazar – Bon Entendeur
27 Nisan, Perşembe – Boy Harsher
28 Nisan, Cuma – Boy Harsher

Salon İKSV 2023

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR