Ana SayfaEtkinliklerSelda Bağcan ve Sertab Erener Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi'nde

Selda Bağcan ve Sertab Erener Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi’nde

İstanbul’un yeni konser mekanı, Taksim Fitaş Pasajı’nın 1. katında açılan Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi’nde 18 Aralık’ta Selda Bağcan, 24 Aralık’ta Sertab Erener sahne alacak.

Dorock XL Kadıköy, Dorock XL Heavy Metal ve Dorock XL Rooftop’ın ardından zincirin yeni üyesi; Dorock XL Venue, Taksim Fitaş Pasajı’nın 1. katında kapılarını açtı. Canlı performanslar, etkileyici sahne şovları ve hiç bitmeyen dinamizmiyle Dorock XL Venue, İstanbul’un yeni konser ve performans mekanı olacak.

Taksim’de sınırları aşan bir konser salonuyla yıl boyunca birbirinden muhteşem sanatçılara ev sahipliği yapacak olan Dorock XL Venue’de 18 Aralık Selda Bağcan, 22 Aralık Melek Mosso, 23 Aralık yaşlı Amca, 24 Aralık Sertab Erener konserleri yapılacak.

Dorock XL Venue’nün misafirleri dilerlerse, konserler öncesinde şefi ve mutfağıyla da iddialı olan ve dünya mutfağından seçkin lezzetleri menüsünde bir araya getiren Fitaş Pasajı’nın terasında yer alan Dorock XL Rooftop’ta birbirinden güzel lezzetleri deneme fırsatı yakalayacaklar.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR