Ana SayfaEtkinliklerSigur Rós 28 Temmuz'da İstanbul'da!

Sigur Rós 28 Temmuz’da İstanbul’da!

Tüm dünyada en çok sevilen post-rock sanatçılarının başında gelen İzlandalı grup Sigur Rós 28 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park sahnesinde bir kez daha İstanbullu hayranlarıyla buluşacak.

Kariyerlerinin 30. yılını devirmeye hazırlanan İzlandalı post-rock grubu Sigur Rós bu yaz çıkacakları Avrupa turunun duraklarından birinin Türkiye olduğunu açıkladı. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan grup, 28 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek konserle bir kez daha İstanbul’a misafir olacak. Böylece 2023 yılında ülkemizde gerçekleşecek şahane konserlere bir yenisi daha resmen eklenmiş oldu.

Son yayınladıkları stüdyo albümleri “Kveikur”un üzerinden 10 yıl geçmiş olmasına rağmen çalışmaya hiç ara vermeyen grup yıllardır çeşitli projelerle hayranlarını mutlu etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıldan beri muhtemel yeni albüm çalışmalarının sürdüğüne dair söylentiler olsa da henüz net bir detay paylaşılmadı ama belki Temmuz ayında bizi bir sürpriz bekliyor olabilir, belli mi olur?

Konserin biletleri 30 Ocak günü saat 12.00’den itibaren Biletix ve KüçükÇiftlik Park gişesinden satın alınabilecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR