Ana SayfaEtkinliklerSónar Istanbul'a katılacak ilk isimler açıklandı

Sónar Istanbul’a katılacak ilk isimler açıklandı

Artık geleneksel hale gelen Sónar Istanbul için geri sayım başladı. 28-29 Nisan 2023’te Zorlu PSM’de gerçekeleşecek olan Sónar Istanbul, yedinci yılında da müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi bir araya getiriyor.

%100 Music katkılarıyla gerçekleşecek ve dünyaca ünlü sanatçıların yanı sıra yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan yan etkinlikleriyle de göz dolduran, Avrupa’nın en prestijli festivalleri arasında yer alan Sónar’ın İstanbul ayağının biletleri satışta!

Geçtiğimiz yıllarda birbirinden önemli isimleri dinleyici ile buluşturan festivalin 2023 line-up’ının ilk kısmı ise belli oldu. Avangart elektronik müziğin önde gelen isimlerinden Richie Hawtin, kendi çizgisinde dünya çapında üne sahip DJ Anna, tekno müzik dünyasında kendisini önemli yeni yeteneklerden biri olarak ispatlamış VTSS, elektronik müziği ve görsel sanatları, insanlığın dünyadaki yerini irdeleyen enstalasyonlarla, canlı performanslarla ve sarmal görsel-işitsel deneyimlerle birleştiren Max Cooper (3D AV), doğal akıcılığa sahip ritimleriyle tekno müzik dünyasında farklı bir evren yaratan Blawan, Birleşik Krallık’tan çıkmış en heyecan verici yeteneklerden TSHA ve ritim yüklü bas dizilimlerini melodik nakaratlarla birleştiren, Peru kökenlerini koruyarak üretimlerine Berlin’de devam eden prodüktör Sofia Kourtesis, Sónar Istanbul‘da yer alacak ismlerden bazıları.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR