Ana SayfaEtkinliklerTamino 18 Mart’ta İstanbul’da!

Tamino 18 Mart’ta İstanbul’da!

Son yılların uluslarası müzik dünyasındaki en başarılı isimlerinden Tamino bir kez daha İstanbul’a geliyor! Sanatçının Avrupa turnesi kapsamında gerçekleşecek +1 Sunar: Gezgin Salon: Tamino konseri 18 Mart’ta Volkswagen Arena’da.

Geçtiğimiz yaz Parkorman’da verdiği konserle İstanbullu hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatan Mısır kökenli Belçikalı müzisyen Tamino arayı çok açmadan bir kez daha şehre geliyor. Daha önce 18 Şubat tarihinde Volkswagen Arena’da gerçekleşmesi planlanan konser yaşadığımız deprem felaketi sebebiyle ertelenmişti. 18 Mart Cumartesi akşamı sahneye çıkacak olan Tamino hayranlarına unutamayacakları bir buluşma daha vadediyor.

2022’nin en sevilen albümlerinden “Sahar” ile uluslararası çapta bir başarı yakalayan Tamino Avrupa turnesine devam ediyor. Sanatçı, albümün sevilen şarkılarından, Belçikalı müzisyen Angèle ile birlikte düet yaptığı ‘Sunflower’ için geçtiğimiz haftalarda yeni bir video klip yayınlamıştı. 18 Mart’ta Volkswagen Arena’da gerçekleşecek bu özel konserde Tamino’dan önceyse son zamanların popüler gruplarından Hedonutopia alt grup olarak sahne alacak. Bilet ve diğer ayrıntılarla ilgili bilgilere Passo‘nun etkinlik adresinden ulaşmak mümkün.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR