Ana SayfaÖzel Dosya“The Mandalorian”ın 3. sezonunda görmeyi beklediğimiz “Star Wars” karakterleri

“The Mandalorian”ın 3. sezonunda görmeyi beklediğimiz “Star Wars” karakterleri

Star Wars evreninin sevilen dizisi “The Mandalorian” iki yılın ardından 3. sezonuyla ekranlara geri döndü. Peki yeni sezonda hangi ikonik “Star Wars” karakterlerini görme ihtimalimiz var?

2020 yılının Aralık ayında sona eren 2. sezondan beri merakla beklenen “The Mandalorian” dün yayınlanan ilk bölümüyle üçüncü sezonuna başladı. İlk yayınlanan fragmanlardan itibaren hayranlarının yeni sezondan beklentileri gittikçe yükselmiş ve çeşitli teoriler ortaya atılmıştı. Özellikle “Star Wars” evreninin tanıdık yüzlerinin konuk olmasıyla izleyenlerine büyük sürprizler yapan geçmiş “The Mandalorian” bölümleri, yeni sezon için de beklentileri büyütüyor.

Dizinin yönetmenlerinden Rick Famuyiwa’nın yaptığı açıklamalara göre en az 1. ve 2. sezondakiler kadar büyük sürprizlere hazır olmamız gerekiyor. Yapım ekibinden yeşil ışık yakılan olası cameo’lar tüm dünyadan “Star Wars” hayranlarını düşündürmeye başladı bile. Üçüncü sezonda konuk olarak da olsa “The Mandalorian”da rastlaşma ihtimalimiz olan efsane “Star Wars” karakterlerinden hangilerini görmek istersiniz?

Lando Calrissian

Lando Calrissian

Orijinal üçlemede Billy Dee Williams’ın, 2018 yapımı “Solo: A Star Wars Story”de Donald Glover’ın canlandırdığı meşhur Lando’nun “The Mandalorian”da bizlere bir sürpriz yapması oldukça olası. Serinin en sevilen karakterlerinden Lando Calrissian’ın olası cameo’sunun hayranlardan nasıl bir tepki alacağını kestirmek çok da zor değil.

Ben Solo

Ben Solo

Prenses Leia ve Han Solo’nun oğlu Ben, “The Mandalorian”ın 3. sezonunda gözükmesi en çok beklenen karakterlerden biri. Karşımıza ilk kez evrenin 2015 tarihli sinema filmi “Star Wars: The Force Awakens”da çıkan Adam Driver’ın canlandırdığı Ben Solo, dizide görünmesi halinde 5-6 yaşlarında olacak.

Hondo Ohnaka

Hondo Ohnaka

Devasa “Star Wars” evreninin animasyon dizileri “The Clone Wars” ve “Star Wars Rebels”da yer alan Hondo Ohnaka’nı seriye ait live-action bir yapımda görme ihtimalimiz uzun süredir konuşuluyordu. Hangi aktörün canlandırabileceği tahminleri de sıkça yapılan serinin sevilen uzay korsanının animasyon dışındaki ilk görünümü için “The Mandalorian”ın üçüncü sezonu epey uygun bir macera olabilir.

Prenses Leia Organa

Prenses Leia

Tabii ki tüm serinin en efsane karakterlerinden Prenses Leia’yı bir kez daha görmeyi tüm hayranlar bekliyor. Üçüncü sezon, hikayeyi nerelere götürecek şimdiden kestirmek mümkün olmasa da Leia’nın bir şekilde macerada yer alması ihtimaline heyecanlanmamak pek mümkün değil.

Quinlan Vos

Quinlan Vos

Animasyon seri The Clone Wars”un unutulmaz karakterlerinden Quinlan Vos’un da “The Mandalorian”ın üçüncü sezonuna dahil olma ihtimali hayranlar tarafından hiç de düşük görülmüyor. Kiffu gezegeninden gelen Jedi ustası da olası ziyaretinde, animasyon dışındaki ilk canlandırmasına kavuşmuş olacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR