Ana SayfaEtkinliklerTurkcell Platinum Istanbul Night Flight konserler serisi başlıyor

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserler serisi başlıyor

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan konserler serisi Events Across Turkey organizasyonuyla dünyaca önemli dünya starlarına kapısını açmaya hazırlanıyor. 

2020 yılında Burgan Bank markasının da katkılarıyla Turkcell Platinum Istanbul Night Flight line-up’ın da dünyaca ünlü Hollywood starı The Music Critic Show gösterisiyle John Malkovich, Grammy sahibi ve otoritelerce enstrümanında en iyisi olarak nitelendirilen Yo-Yo Ma, dünyaca ünlü Şef Jürgen Bruns yönetiminde Berlin Symphony Chamber Orchestra, her zamanki gibi özel quartet ekibiyle Karsu, Salzburg Symphony Chamber Orchestra ve 29 Ekim Conductor / Composer Tuluğ Tırpan yönetiminde 120 kişilik kadrosuyla An Epic Symphony & Hayko Cepkin & Mercan Dede olarak ilk kez dinleyici karşısına çıkıyor. Birinci bölümde ise geçtiğimiz seneden hatırlayacağımız usta oyuncu Yurdaer Okur’un performansını yeniden görme fırsatı bulacağız.

Events Across Turkey, sezon boyunca Biletix biletini ibraz eden seyircilerine Green Motion Car Rental’dan yapacakları araç kiralamalarda yüzde 20 indirim hakkı sunuyor.

Turkcell Platinum Istanbul Nıght Flight Etkinlik Takvimi:

29 Ekı̇m 2020 – An Epic Symphony & Hayko Cepkin & Mercan Dede
15 Ocak2021 – Berlin Symphony Chamber Orchestra 
16 Ocak 2021 – Karsu 
25 Ocak 2021 – Salzburg Symphony Chamber Orchestra
1 Şubat 2021 – Yo Yo-Ma  

Turkcell Platinum Sound Flight Symphony

21 Kasım 2020 – An Epic Symphony – Mazhar Alanson
20 Aralık 2020 – An Epic Symphony – Funda Arar

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR