Ana SayfaEtkinliklerYazın güzelliği açık hava sinemaları

Yazın güzelliği açık hava sinemaları

Sizi bilmem ama benim gibi yaz sevmeyen biriyseniz yazı sevmek için sebepler aramanız da beraberinde geliyor. “Ben de seveyim çoğunluk gibi!” diyorsunuz içinizden ama cidden sebep bulmak da pek kolay olmuyor. Bir elin parmaklarını geçmeyecek sebeplerden bir tanesi hiç şüphesiz ki açık hava sinemaları. Buyrun size önümüzdeki günlerde ziyaret edebileceğiniz İstanbul için mini bir rehber.

İpek ATCAN / [email protected]

Fişekhane

Pek sevdiğimiz Bir Başka Sinema geçtiğimiz günlerde Fişekhane Açıkhava Sineması‘nda film gösterimlerine başladı. Şu an “Drive My Car”, bir Almodóvar filmi olan “Paralel Anneler” ve “Belle”in gösterimleri gerçekleşiyor. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

acik hava sinemasi g 2 scaled

Beykoz Kundura

Het türlü etkinliğin pek keyifli olduğu Beykoz Kundura‘da sinema da bir başka keyifli oluyor elbet. Bu sene 29 Temmuz – 14 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Bir Yaz Gecesi FestivaliBeykoz Kundura’nın Kültür ve Sanat Direktörü S. Buse Yıldırım’ın küratörlüğünde hazırlanıyor. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Beykoz_kundura_acikhava

Four Seasons Hotel Bosphorus

Büyüleyici bir manzara eşliğinde bir de film izleyeyim derseniz işte orası tam da burası. Temmuz ayında “Boğaz’da Wings ile Aşk Filmleri” ve ağustos ayında “Boğaz’da Wings ile Oscarlı Geceler” olmak üzere iki farklı başlık altında sinemaseverlerle buluşmayı planlıyor ve film gösterimleri her pazartesi günü saat 21.00’de gerçekleşiyor. Program ise şu şekilde:

11 Temmuz
“Dün Gece Soho’da”

18 Temmuz
“Batı Yakasının Hikayesi”

25 Temmuz
“Mamma Mia’ Yeniden Başlıyoruz”

8 Ağustos
Joker

15 Ağustos
“Dunkirk”

22 Ağustos
“Bohemian Rhapsody”

29 Ağustos
“Whiplash”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR