Ana SayfaEtkinliklerYeni bir eğlence deneyimi alanına hazır mısınız?

Yeni bir eğlence deneyimi alanına hazır mısınız?

23 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında DEKK İstanbul’da yeni bir eğlence deneyim alanı yaratan King House İstanbul’un etkinliklerini kaçırmayın.

15 gün boyunca sürecek olan festival tadında bir ortama kim hayır diyebilir ki? Müzikten gastronomiye, spordan modaya farklı alanlardan etkinliklere yer vererek yeni bir eğlence deneyimi yaratan King House İstanbul’un 23 Haziran’da DEKK İstanbul’da başlayacak programını yakın takibe almanızı öneririz.

Hey! Douglas performansıyla başlayacak olan etkinliklerde, aynı gün sokak sanatçısı Reach Geblo canlı graffiti performansı sergilerken, bardak kişiselleştirme atölyesine ek dövme sanatçısı Betül Baş ise King House İstanbul katılımcılarına diledikleri minimal dövmeyi yapacak.

Hergün ayrı bir dj performansına ev sahipliği yapacak King House İstanbul’da Ömer Balık, Ece Özel, Taykunku, Taycan, Yiğit Karakaş, Batıkan Abız ve Batıkan Tanrıkulu kabine girerken, 7 Temmuz’da kapanışı ise house, jazz, disco, funk, indie ve r&b dahil olmak üzere geniş bir müzik yelpazesine sahip Su Sonia yapacak. 15 gün boyunca House Of Superstep ile sneaker kişiselleştirme, Dans Fabrika ile hiphop dans workshop’u ve tadım atölyeleri de katılımcılara eğlenceli anlar yaşatacak.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikler hafta içi 15.00’te, hafta sonları ise 13.00’te başlayıp gün sonuna kadar devam edecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR