Ana SayfaEtkinliklerYeni yılın ilk festivali 2-3 Ocak'ta: Festtogether

Yeni yılın ilk festivali 2-3 Ocak’ta: Festtogether

Cem Yılmaz ve Ezhel gibi isimlerin de katılacağı Festtogether, 2-3 Ocak’ta NetD ve YouTube Türkiye üzerinden yayınlanacak.

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir müzik festivali Festtogether, 9 Mayıs 2020’de evlere konuk olmuş ve İhtiyaç Haritası aracılığıyla Covid-19 salgını sonrasında ortaya çıkan ihtiyaçlara destek için Mayıs ayında gerçekleştirilmişti. Festival şimdi de 2 ve 3 Ocak’ta yapılacak festivalde pandemide en çok zarar gören sektörlerden biri olan kültür sanat alanına destek olmak için hazırlanıyor. Müziğin iyileştirici ve birleştirici gücünü kullanarak destekçilere ulaşmayı hedefleyen Festtogether’da birçok ünlü ismin katılacağı konserler gerçekleştirilecek.

Festtogether

‘Festtogether Yeni Yılın İlk Festivali’, 2 Ocak Cumartesi günü NetD ve YouTube Türkiye üzerinden canlı yayınlanacak. 3 Ocak Pazar günü ise Festtogether’da bilet alarak izlenebilecek özel etkinlikler olacak. Cem Yılmaz ve Ezhel 3 Ocak Pazar günü canlı yayında hayranlarıyla buluşacak.

2 Ocak’ta NetD Youtube ve Youtube Türkiye kanalları üzerinden canlı gerçekleşecek festivale Ayyuka, Bedük, Büyük Ev Ablukada, Can Baydar, Can Bonomo, Dolu Kadehi Ters Tut, Elif Çağlar, Emre Kula, Gazapizm, Gökhan Türkmen, Gülinler, Harun Tekin, İkiye On Kala, Jabbar, Kalben, Karsu, Kenan Doğulu, Nilipek, Nova Norda, Philarmonix, Sena Şener, Sertab Erener, Son Feci Bisiklet, Tuğçe Şenoğul, Yaşlı Amca gibi isimler katılacak.

Festtogether için alacağınız her bilet sanat emekçilerine destek olarak aktarılacak. Ayrıca birkirabirsahne sitesinden de pandemi döneminde çok zor bir dönemden geçen sahne sanatları mekanlarına destek olunabilecek.

Festtogether biletleri Mobilet’’te satışta.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR