Ana SayfaEtkinliklerYepyeni bir mekan: Frankhan kapılarını Habibi Funk ile açıyor

Yepyeni bir mekan: Frankhan kapılarını Habibi Funk ile açıyor

İstanbul’un, yeni etkinlik mekanı Frankhan’a kavuşmasına çok az kaldı. Karaköy sahilinde açılacak olan mekan ilk kez 17 Şubat akşamı Habibi Funk’ı sahnesinde ağırlayarak şehre merhaba diyecek.

Kapılarını, İstanbul’un en canlı semtlerinden Karaköy’e açmaya hazırlanan Frankhan şehrin etkinlik takviminin önemli noktalarından biri olmaya hazırlanıyor. Özellikle konumu ve şimdiden kendinden söz ettirmeye başlayan teknik donanımıyla şehre hareket getirecek olan Frankhan ile ilk buluşmamız Berlin çıkışlı DJ Habibi Funk sebebiyle olacak. 17 Şubat’ta gerçekleşecek etkinlik aynı zamanda mekanın “Friends of Frankhan: FoF” etkinlik serisinin de ilki olma özelliği taşıyor.

24 Şubat akşamı “FoF 2nd Date” başlığıyla gerçekleşecek ikinci etkinlikteyse Fransız elektronik ve disko tarzıyla Breakbot’u sahnede izleme şansımız olacak. İstanbul’un kültür ve eğlence hayatına taptaze bir soluk getirme konusunda iddialı olan Frankhan sezon boyunca; dünyaca ünlü İngiliz prodüktör Kamaal Williams, Fransız elektronik müziğinin popüler grubu Oden & Fatzo, afro-karayip space disco grubu Mauskovich Dance Band, elektronik-disko ritimleriyle Zeitgeist Freedom Energy Exchange, elektro müziğin sevilen ismi Yeni Zelanda’lı Chaos in the CBD, multi-enstrümantalist Mansur Brown gibi pek çok farklı müzisyene ev sahipliği yapacak.

Karaköy sahilindeki can alıcı konumu ve bulunduğu binanın tarihi gücüyle cazibesini arttıran mekan, aynı zamanda biri 600 diğeri 250 kişilik olmak üzere iki salona sahip. Kültür sanatın her alanına ev sahipliği yapma amacındaki Frankhan, İstanbul’a ülke ve dünya çapında sanatçıları buluşturacağı yeni bir eğlence merkezi armağan ediyor. Heyecan verici mekanın ilk etkinliği 17 Şubat’ta gerçekleşecek FoF: 1st Date: Habibi Funk için biletler de satışa çıktı.

Habibi Funk - Frankhan

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR