Ana SayfaEtkinliklerYılbaşı gecesi nerede ne etkinlik var?

Yılbaşı gecesi nerede ne etkinlik var?

Yeni yıla dans ederek mi girmek istersiniz, yoksa dans ederek mi? Evet, biz de öyle tahmin etmiştik! İşte son dakikaya kalanlar için yılbaşına eğlenerek girebileceğiniz birkaç alternatif etkinlik önerisi! 

Pavel Petrov
Vibe Bomonti
150- 300 TL

Exe Audio’nun yaratıcısı Pavel Petrov 2022yi karşılayacağımız ilk saatlerde Vibe ana sahnede sizlere işitsel bir ziyafet sunmaya geliyor. Boris Brejcha, Ann Clue gibi birçok ünlü isimle aynı sahneyi paylaşan Petrov’un prodüktörlüklerinin büyük bir kısmı tech ve deep house tarzlarında Beatport listelerinde üst sıralarda yer aldı. Özellikle Rafael Cerato ile prodüktörlüğünü yaptıkları “Artificial” parçası Beatport Hype Top10 listesinde 1. Sıraya yükseldikten sonra dikkatleri iyice üzerine çeken Petrov, müzikal geçmişiyle, türler ve stiller söz konusu olduğunda yeteneğiyle farkını ortaya koyuyor.

Etlinliğin bileti için buraya tıklayabilirsiniz.

Oldies But Goldies
Babylon
200 TL

Oldies But Goldies bir klasik. BBA’dan Michael Jackson’a, Depeche Mode’dan Madonna’ya, Snap’ten Donna Summer’a birçok efsanenin şarkıları arasında mekik dokunan partide zamanda yolculuğa çıkabilirsiniz. Pop’tan rock’a, disko’dan funk’a, rock’n roll’dan hip-hop’a uzanan müzik yelpazesinde Murat Beşer’in seçtiği şarkılar, Engin Eraydın’ın hazırladığı görsellerin eşliğinde 2022’ye girerken, geçmişe gideceksiniz.

Etlinliğin bileti için buraya tıklayabilirsiniz.

Emir Can İğrek Yılbaşı Özel
Jolly Joker Vadiistanbul
226- 3100 TL

Pop dünyasının son dönem en yetenekli isimlerinden Emir Can İğrek, yılbaşı gecesi Jolly Joker Vadiistanbul’da dinleyicileriyle buluşuyor. Etlinliğin bileti için buraya tıklayabilirsiniz.

Yılbaşı Gazinosu
Kibariye, Ümit Besen, Simge, Hüsnü Şenlendirici, Dilan Çıtak
Doubletree by Hilton
890- 5000 TL

Yeni yıla gazinoda girmeye ne dersiniz? Hem de Kibariyeli, Ümit Besenli ve Hüsnü Şenlendiricili nağmeli bir geceye! Pop yıldızı Simge de bu ekibin içinde. Etlinliğin bileti için buraya tıklayabilirsiniz.

NYE : SPEKTRE, Minstrel, Hard Reset
Kite Ankara
110 TL

Kite, 2021’e Drumcode, Kraftek, Respekt ve Elevate gibi dünyaca ünlü plak şirketlerinden çıkardıkları parçalarıyla tanınan İngiliz ikili Spektre ile veda ediyor. Yılın son dansında sahnede olacak Spektre,2018 yılında Beatport’ta listelerin başında uzunca süre oturan “Back Into Consciousness” parçası ile beraber büyük bir çıkışa imza atarak Fabric’ten Burning Man’e kadar dünyanın birçok ikonik noktasına performanslarını taşımayı başarmıştı.

Etlinliğin bileti için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR